reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria - chwalimy się dziećmi :)

Monia tylko patrzeć jak Ci będzie facetów do domu przyprowadzać i przebierać:-D;-) jak w ulęgałkach.......

Asik foto w okularach boskie......a na spacerku jak zgodnie na sankach siedzą......a co do wiosny to u mnie są bazie kotki na wierzbie chcecie zobaczyć?:sorry2:
 
reklama
pAULA-TO U WAS TEZ ZIMNA NIE ZLA BYLA no i fajny kulig milayscie,my tez sobie zamowilysmy kulig i myslelismy ze to tak bedzie na sankach za samochodem,a ten goral nas wsadzil w duze sanie i zawiosl na ognisko:-D:-D:-Dno ale fajnie bylo:-)dla kazdego kulig ma inne znaczenie:tak:
MONIA-no twoje to juz pannice i takie pewnie urodzinki im sie podobaly:-):-)malowanie i te sprawy,niedlugo beda ci malowidla podbieraly:-D:-D:-D
ASIK-A Twoj maly Cynk czadowy:-D:-D:-D
 
Oj tragicznie:wściekła/y:mnie potem wieczorem strassznie rece bolaly:-D
jak snieg byl taki juz wychodzony,albo odsniezony to bylo ok:-)ale jak juz trzeba bylo wjechac gdzies glebiej to czasami nawet stanal i ani rusz dalej:-D:-D:-D
 
Witajcie, to ja przedstawię siebie i swoją Rodzinkę. Mam nadzieję że nas przyjmiecie do grona.

To my trzy - zdjęcie prawie sprzed roku:


Tu Weronika:



A tu Madzia:


I jeszcze siostrunie razem:


Jak nas przyjmiecie, to załączę więcej zdjątek...:-)
 
reklama
Do góry