reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria - chwalimy się dziećmi :)

reklama
Doris co tak mało fotek........?:-(dawaj więcej nie bądz taka........

ale tam żółwi:szok: zawsze chciałam miec żółwia ale one ponoć śmierdzą.......
No ale chłopaki pozowali więc im się widać tez podobały;-)
Doris to Ty????? oj cos mi się wydawało ze masz inny kolor włosów:szok:
Nie poznałam Cię........

ale chłopcy podobni do siebie:tak:
 
Paula-no to ja:-D:-Dkiedys mialam inny kolor ,pasemka jasne a potem wrocilam do swoich ciemnuch wlosow:-)kiedys wam pisalam,ze nie chcialam z domu wychodzic bo tak strasznie wygladalam:-D:-D:-Dzapomnialam juz jak to jest ,miec ciemne wlosy:-D:-D
Zdjec malo,bo cos mi aparat sie posul i sa brzydkie i niewyrazne:wściekła/y:
A chlopaki sa do siebie podobni i to bardzo,nawet takie same miny robia:-D:-DI Dawid wyglada identyko jak Kuba mila te 2 latka:tak:
 
Nasz dzisiejsza wyprawa do Muzeum.im."Orła Białego "w skarżysku.

W środku w muzeum.



Wszystkie pociski go interesowały :biggrin2:



Na placu.



Maciuś w kabinie pilota w ogromnym samolocie.



Czołgiści



Na armatce

 
A to Paulina:tak:
DSCI1348.jpg

DSCI0863.jpg
 
Kasia prosimy o więcej fotek ;-) widzę Pulina lubi misie;-)

Asiulka oj super te wasze wyprawy........a i chłopaki zadowoleni jak nie wiem ;-) Fajne te dinozaury.........a duzy ten cały park????
 
reklama
Asiulka oj super te wasze wyprawy........a i chłopaki zadowoleni jak nie wiem ;-) Fajne te dinozaury.........a duzy ten cały park????

Paula dość spory składa się z kilku sektorów.

I.Park Jurajski .zwiedzaliśmy ponad 2 godz.pomalutku spacerkiem z kilkoma powrotami bo Emil zwiewał.Taki był zadowolony że nawet do małego dinka na czworaka przeszedł pod ogrodzeniem:szok:.
Jest na nim plac zabaw ,i miejsca gdzie można cość zjeść.

II.Sektor,to dolny zwierzyniec.i ogromny plac zabaw,to właśnie z niego są fotki,i to malutka część.
znajdują się tam zwierzęta,tj.kaczuszki, kuce,małpy,i różne różniaste zwierzaki.

III.sektor to górny zwierzyniec,i to jest już wycieczka autobusem a'la szkolny z USA.
zwiedza się nim zwierzyniec w którym są ,wielbłądy ,kozy,jelenie,bydło szkockie,chodzące luzem,dlatego jeździ się autobusami.

Także jak pojechaliśmy ,o 10 rano to wróciliśmy po 18,kasy poszło kupe ale warto było.Zanim wyjechałam z parkingu Emilek już spał,a po 10minutach ,Maciuś też.
Trzeb liczyć drogę około godzinki od naszego domku.Także czas spędzony w Bałtowie to od 11 do 17.30.I jak jechaliśmy to Maciuś płakał ,że jeszcze nie bawił się na wszytkich atrakcjach.

POLECAM BO WARTO:-):-)
 
Do góry