reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria grudniowych maluszków

Ewa może i aktorem zostanie ale ja go żadnej dziewczynie już nie oddam :) Mój ci on!! :D
Niemowlaki potrafią naprawdę rozbrajać minami :)

:) Franek się jeszcze nie urodził, a ja już wiem, że żadna dziewczyna nie będzie się dla niego nadawać i nie przejdzie moich testów ;) Będą miały z nami te chłopaki kiepsko ;)
 
reklama
cristalrose Cyprianek śliczny facet! Taki myśliciel.
wiolcia fajny łobuzek!


a co ja mam powiedzieć..hehe maleńka przy wypisie miała 2800 i 52 cm:)

ubranka na odbiór to była istna komedia. Już pisałam, że mała sięgała dosłownie do połowy kombinezonu rozmiar 62. Dokupiliśmy bodziaki dla wcześniaków i kombinezon tiny baby. Też jest zbyt duży, ale już chociaż wygląda jak dziecko w kombinezonie, a nie jak sam kombinezon. Pieluszki pampers 1 sięgają jej do stópek :/ skarpetki wyglądają jak...kalosze:)

...zaraz poszukam jakichś minek mojej niuni...
 
Eh dziewczyny, normalnie łzy mi się zakręciły w oku...ja już też chcę przytulać mojego maluszka !!!!!!! Wszystkie maleństwa są przecudne!!
 
Ale mi radosc sprawiaja te wasze fotki:-) napatrzec sie nie moge na wasze dzieciaczki. Wiolcia pieknie wygladasz! A Krzysia to bym schrupala!:tak:
 
Wojtuś ma już 2 tygodnie :)

20101130176.jpg
 
Śliczny. :-) Zupełnie inaczej wyglada jak na pierwszym zdjęciu. Bardzo sie zmienił. Chętnie obejrzymy takze i inne zdjecia Wojtusia. ;-)
 
reklama
Do góry