reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria grudniowych maluszków

reklama
Olcia Oliwka jest prześliczna! brunetka oczywiście po mamusi :) bardzo się cieszę, że płeć nie zmieniła się przy porodzie :)
Cristalrose a Cyprianek to taki kawał chłopa miał być co nie? A tu prosze - kombinezon 56 dużo za duży :)
 
I mój Krzyś po 1 tygodniu (jak widać na 1 zdjęciu nie bardzo lubi się fotografować podczas kąpieli;-)):
kapiel.jpgśpioch.jpg
Z mamuśką:
Z krzysiem.jpg
Z tatusiem (puszcza oczko do ciotek z BB:tak:)
Z Przemkiem.jpg
 
Cristalrose a Cyprianek to taki kawał chłopa miał być co nie? A tu prosze - kombinezon 56 dużo za duży :)
No właśnie :tak:.
Pieluch nakupiliśmy "dwójek" - no bo przecież "new born" miały być za małe:-D
No i trzeba było kupić "jedynki", które posłużą jeszcze długo....:tak:

Nie no Wiolcia wymiękam:-) Ale masz rozkosznego syneczka. Ta jego czupryna jest rozbrajająca...i jakie minki fajne robi. No i z tego co pamiętam z Krzysia też miał być kolos...ale na pewno wkrótce nadrobi:tak:
 
Ostatnia edycja:
Cristalrose skąd ja to znam?? Tez nakupowałam dwójek bo przecież Krzysiulek miał być kolos a tu proszę... 53 cm i 3250 po zakupie jedynek okazało się, że i one są za duże to samo rozmiarówka 56. Ale dziś go ważyliśmy i już waży 3800 (w dzień wyjścia ze szpitala 3060g), mimo wszystko ubranka dalej za wielkie.
Ewa może i aktorem zostanie ale ja go żadnej dziewczynie już nie oddam :) Mój ci on!! :D
Niemowlaki potrafią naprawdę rozbrajać minami :)
 
reklama
Do góry