• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Galeria naszych brzuszków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Elifit ciśnie właśnie odkąd zaczął opadać, z dnia na dzień co raz mocniej no i dochodzą przepowiadacze. W sobotę minioną już konkretne były :tak:

Catsun nie jest źle, idzie się przyzwyczaić ;-) Ciśnie trochę, ale za to O NIEBO lepiej się oddycha. No ale coś za coś ;-)
 
Patrzę na te wasze mega brzuszki potem na swój i nie wierzę że też taki miałam. Trochę go brakuje, jednak Szymek poza nim jest jednak fajniejszy. Heh wstawić Wam zdjęcie?
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry