reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Naszych Słoneczek

Moja starsza córcia to lustro okupuje non stop, nawet jak ze mną rozmawia stojąc w przedpokoju to patrzy sie do lustra.:tak:
Ale co tam, w końcu to dziewczynki:-)

moja to samo, całymi godzinami mogła by sie patrzec w lusterko, najgorzej przy ubieraniu bo wtedy wogóle nie współpracuje tylko sie podziwia jaka jest piękna :)
 
reklama
Dziekuje dziewczyny w imieniu corci :)

e-kord nie wiedzialam ze Twoja starsz corcia to Polcia :) a coreczki masz przesliczne i super dobrane imionka, Pola i Lila I love it :)

Dronka Hania jest cudowna, wogole uwielbiam dzieci w bialych ubrankach, wygladaja wtedy takie grzeczne i kochane.

adka Twoja corcia sliczniutka i malutka, sama slodycz.

Kkarola z Sebusia praedziwy maly facio i jaka burza ciemnych wlosow, dziewczyny pewnie po cichu sa lekko zazdrosne :)

Neska Twoj Blazejek od malego minki stroi. Nastepny przystojniak z super czupryna.... cos nam marcowe chlopaki w bujne czupryny porosly, a dziewczynki lysiutenke ;0)
 
e-kord wspaniałe córy!!!!
dronka jak malutka:)
adka jakie mała ma wielkie oczy ! super:))
neska bardzo przystojny twój synek
 
Wama- bardzo dziekuję. Moja starsza córcia to właściwie Apolonia, ale i tak wszyscy mówią Polcia.
Candy6- również bardzo dziekuję.
Dronka83- masz ślicznego aniołka.
 
Hi hi odgapiłam ;-)

DSCF4131.JPG
 
Ostatnia edycja:
blueberry sliczne fotki, a te ze stupka naprawde super Ci wyszlo, i zdradz sekret ladnych paznokci, ja mam strasznie sucha skore na rekach, a paznokcie to wogole tragedia... hmm jak to ktos kiedys okreslil.. mam "meskie" dlonie :/ musze jakas kolezanke z ladnymi dlonmi poprosic, zeby mi corci nozki do fotki potrzymala ;)

frotka sliczne rodzenstwo, a jak braciszek sie zachowuje?? u nas juz etap zazdrosci za nami, Pat juz sie przyzwyczail ze Polcia to "codziennosc"

yra245 cudowne zdjecie, w ramke i na sciane, tacy w siebie zapatrzeni...
 
reklama
Do góry