reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Zdjec Naszych Pociech

ale fajne fotki a piesio superowy.
to nasz dzisiejszy spacerek w parku oliwskim karmienie wiewióry i ptaków.
 
reklama
Martula nic się nie zmieniasz, tylko Tosia rośnie i jest coraz ładniejsza:-):tak: Jak Ci ciąża mija? Wszystko w porządku?

Karola jaki Szymciu zadowolony i spacer udany. Minkę ma the best poprostu, aż nie chce się wzroku odrywać:tak::tak:

Wczorajsze zabawy;-)
 

Załączniki

  • DSC_2739.jpg
    DSC_2739.jpg
    34,8 KB · Wyświetleń: 29
  • DSC_2741.jpg
    DSC_2741.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 34
  • DSC_2742.jpg
    DSC_2742.jpg
    35,3 KB · Wyświetleń: 34
  • DSC_2745.jpg
    DSC_2745.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 31
  • DSC_2747.jpg
    DSC_2747.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 35
  • DSC_2749.jpg
    DSC_2749.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 33
Ostatnia edycja:
Tosienka jak zwykle bardzo fotogeniczna:-):tak:.
Szymus boski na usmiechniętym zdjęciu:-):-D:tak:. Do powiekszenia i powieszenia na ścianie.Sama buzia sie cieszy.
Wolfia,super masz chłopców.Oli to kawał faceta juz(kiedy on tak urósł:szok:),a Wiktorek jak wysoki:szok:. Jeszcze troche i beda sie super bawic :-):tak:.
 
Dziękuje za miłe słowa:tak::-)

Oli śpi z nami zn. w swoim łóżeczku w naszym pokoju, ale tylko śpi, bo tak to cały czas urzęduje albo w Vicka pokoju, albo na dole:-D I tam też ma swoje zabawki. Nawet nie myślałam, że 10miesięczne dziecko może jeździć autkiem raczkując i ganiając się ze starszym bratem:shocked2:;-) Tak sobie myślę, że jak już go będę odstawiała od piersi, to wtedy go przeprowadzimy, ale nie wiem czy do Vicka pokoju czy do drugiego. Na razie to ja od jakichś 3 miesięcy wstaje do niego jakieś 3-4 razy w nocy:confused2: Więcej niż na samym początku:eek: Równowaga w przyrodzie musi być....:sorry:
 
dzięki. Wasze dzieciaczki tez super. A rosną jak na drożdżach.
Co do mojej ciąży to wszystko w porządku. Mdłości na szczęście już minęły, brzuch rośnie w zastraszającym tempie- jednak przy drugim dziecku ta naciągnięta w pierwszej ciązy skóra wypełnia się szybciej:-)Od miesiaca jestem juz na zwolnieniu lekarskim, tak wiec odpoczywam od pracy, mam wiecej czasu dla Tosi...
Pozdrawiam
 
reklama
Hubek na jesiennym spacerku (jak jeszcze słonko raczyło troche poświecić;-))
oraz mały komputerowiec:rofl2: i ciasteczkowiec:-D
 

Załączniki

  • IMG_8317.jpg
    IMG_8317.jpg
    45,6 KB · Wyświetleń: 25
  • IMG_8309.jpg
    IMG_8309.jpg
    42,3 KB · Wyświetleń: 24
  • IMG_8296.jpg
    IMG_8296.jpg
    32,6 KB · Wyświetleń: 24
  • IMG_8705.jpg
    IMG_8705.jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 24
  • IMG_8707.jpg
    IMG_8707.jpg
    15 KB · Wyświetleń: 24
  • IMG_8711.jpg
    IMG_8711.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 26
  • IMG_8241.jpg
    IMG_8241.jpg
    13,2 KB · Wyświetleń: 26
Do góry