reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Garkuchnia

reklama
nadawałabyś się :tak:
:tak::tak::tak:


ja ostatnio zapiekalam paroweczki z serkiem i bekonem :tak: mniam ...moze na wolne znow sie skusze ;-)

a o tym ciescie marchewkowym slyszalam ostatnio :tak: ,ze wbrew pozorom pyszne jest :tak: Fredzik moze dasz jakis latwy przepisik ?;-) dla takich "nog" kuchennych jak ja :zawstydzona/y:
 
reklama
Roksi, wspomniałaś o tym, że ten wątek pada więc jako, że mam świeże i udokumentowane doświadczenia "tortowe" to go nieco ożywię.

I podkreśłam, że ja nie lubię skomplikowanych przepisów na ciasta i zbyt wiele składników i czynności mnie odstrasza a ten byl prosty i dobry :).
Polecam leniuchom :) Torta alla Gianduia (Nutella Cake)
 

Załączniki

  • Torta_alla_Giandu&#.jpg
    Torta_alla_Giandu&#.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 127
  • nutellacake..jpg
    nutellacake..jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 137
  • Torta_alla_Giandu&#.jpg
    Torta_alla_Giandu&#.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 138
Do góry