reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie do przedszkola w Gdyni???Pomocy

Witam, ja akurat o tym przedszkolu nie czytałam zbyt dobrej opinii: Przedszkola w Gdyni - Opinie i recenzje | pstro.pl
Warto zajrzeć do niej i się zastanowić jednak dwa razy.
Moje dziecko do Sikoreczki uczęszcza już od 2 lat - miało nieco ponad 2 lata, gdy tam poszedł. Chociaż ze żłobkiem były straszne problemy - płacze podczas odprowadzania do żłobka i w ogóle nie wolno było o żłobku wspomnieć, by nie było awantury - w Sikoreczce się szybko zaadoptował. Już po paru dniach nie tylko cieszył się, że idzie do przedszkola, a nawet nie chciał z niego wychodzić. Po innych dzieciach też widzę, że świetnie się tam czuja, bo też ciężko im się zbierać do domu.Świetnie się opiekują dziećmi i widać efekty w postaci wierszyków, piosenek itp. Angielski mają codziennie, więc teraz w wieku 4 lat moje dziecko potrafi liczyć po angielsku do 30, choć po polsku aż tak dobrze mu to nie idzie.
Sikoreczka jednak jest na Karwinach ul. Buraczana.W celu uzyskania więcej informacji prosze zajrzeć na ich stronkę http://www.sikoreczka.net
 
reklama
ja akurat mieszkam w warszawie ale swoje przedszkole znalazlam przez edula.pl i wiem ze maja tam podzial na miasta wiec mozesz sprobowac. Nie wiem ile przedszkoli maja zarejestrowanych akurat dla Gdyni ale widze ze sie rozrastaja wiec nie zaszkodzai sprawdzic. sa o tyle wygodni ze mozna sie od razu skontaktowac z placowka, zobaczyc zdjecia, poczytac opinie a czesto i przejrzec plan zajec. Zycze powodzenia!
 
Do góry