reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie jest Efilo?

a ja jako nowoczesna wiedźma jeżdżę na odkurzaczu i jest mi ok. Niedźwiedź myje okna :szok: uważam, że ciąża jest cudowna czuję się świetnie :-D (ja już zwariowałam, to przez Esie :confused::crazy::rofl2:)
 
reklama
A ja wczoraj chwyciłam za odkurzacz i chyba złe mięśnie się wtedy używa. Bo brzusio mnie natychmiast z powrotem rozbolał.
No bo nie wiem czy wiecie, ale ja w końcu na L4 z tym moim brzusiem wylądowałam. I dzisiaj tylko jeden dzień jestem w pracce.
 
Efilo , mi jak do tej pory szyjka sie do 10 cm skróciła i malutkie rozwarcie mam na 0,5 cm. Ale jeszcze na zwolnienie nie muszę, tylko się oszczędzac fizycznie- zero wysiłku, a tobie co?
 
No to przez te bóle brzucha. Niby nic ale lekarz powiedział że tak może wyglądać poronienie zagrażajace i może jednak lepiej przeczekać najgorszy okres (czyli 13,14 tydzien - znaczy teraz)
Więc staram się leżeć plackiem, jem dufaston no-spe i magnez
I też z seksem nietędy, choć ostanio trochę zaszaleliśmy:zawstydzona/y: Na szczeście bez konsekwencji :-D
 
reklama
Też tak pomyślałam, ale co tam...
Brzusio bolał non stop. Nie jak kichnęłam, nie ciagnął po bokach, tylko taki tępy ból na środku podbrzusia. Jakbym miała okres (choć ja miewałam raczej mało dokuczliwe miesiączki)
 
Do góry