reklama

Gdzie mieszkamy?

Temat na forum 'Wrocław' rozpoczęty przez anielap, 8 Luty 2008.

1. anielap

anielap Czerwcowa mamusia 2007

Tak sobie pomyślałam, żeby tu wpisywać z jakich dzielnic jesteśmy. Łatwiej będzie nam znależć sąsiadki. I skończy się ciągłe wypytywanie:tak:

Ja zaczynam:

ZAKRZÓW

2. aneta23

aneta23 Kwiecień'07, Listopad'08

ANIELAP - swietny pomysl......mozna by nawet liste zrobic w pierwszym poscie ;-)

A ja Fabryczna - Muchobór Wielki :-)

3. reklama
  4. anielap

Też super pomysł:-D A zrobisz nam ładniutką, śliczniutką, cudowniutką listę?
    Plizzzzzzz...

5. Pusia7

Pusia7 Dumna Mama Kacperka :)

Super pomysł z ta lista i z tym wątkiem, bo ja sama nie pamiętam kto gdzie mieszka :baffled:

A więc ja mieszkam w dzielnicy Klecina ul. Marchewkowa

6. kadia2

kadia2 Fanka BB :)

a ja kochane w Gałowie kawałek za lotniskiem , ale bywam codziennie na Nowym Dworze bo tam pracuję i mam teściów, ajka wioze Klaudie do przedszkla to nie chce mi sie juz do siebie wracać:tak:

7. aneta23

aneta23 Kwiecień'07, Listopad'08

Ja zrobie z przyjemnoscia...tylko w takim razie bedzie w 2 poscie ( w moim) ale to chyba nie przeszkadza bo i tak bedzie na 1 stronie :-)
    Chyba ze ewentualnie nowy watek zalozyc gdzie bedzie tylko lista bez komentarzy - co myslicie?
    Zajme sie tym wieczorkiem mam nadzieje :tak:
    I jeszcze mam taki pomysl zeby pod lista byla mapka z zaznaczonymi dzielnicami, wtedy wszytsko bedzie przejrzyste na pierwszy rzut oka :-p

8. Pusia7

Anetko idealny pomysł z tą mapką
    Pozdrawiam :)

9. anielap

Genialny pomysł z tą mapką. Dzięki,że masz chęc sie tym zająć. Ja to jakoś mało uzdolniona jestem plastycznie:-)
    Nowy wątek moze być. Ten zostanie na komentarze. Super, Tylko pamiętaj że juz zostaniesz opiekunką naszej listy:tak:

10. reklama
  11. bara82

bara82 Fanka BB :)

No to ja Piszkawa za Psim-Polem i Kiełczowem:-) a pomysł z listą i mapka świetny:tak:

12. Pusia7

bara82 no to daleko mieszkasz ...
    Pozdrawiam

Poleć forum