reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie się leczyć??

Witam :) ja do CM Tulipan trafiłam szukając kardiologa dziecięcego. Musieliśmy wykonać echo serca, trochę baliśmy się tego badania, bo nasz synek ma dopiero 3 miesiące, ale doktor wszystko dokładnie nam wyjaśnił i świetnie zajął się naszym synkiem. Na wizycie dokładnie omówił wyniki i odpowiedział na wszystkie pytania.Byliśmy na wizycie u Dr Rafała Dmowskiego to bardzo cierpliwy i dokładny lekarz. Polecam!

Niedawno zmieniliśmy również pediatrę dla naszych dzieci - leczymy się u Dr Małgorzaty Mitury-Lesiuk ( również w CM Tulipan) to zaangażowany lekarz i świetny specjalista. Zawsze przeprowadza bardzo dokładny wywiad, wypytuje o najmniejsze szczegóły. W razie potrzeby, wątpliwości zawsze można do niej zadzwonić. Zawsze pomoże.
 
reklama
Witam :) jestem mamą 3 letniej Zuzi :) naszym pediatrą jest Dr Małgorzaty Mitury-Lesiuk, jak najbardziej zgadzam się z powyższą opinią ma jej temat :) Pani dr jest bardzo kontaktowa. Ma świetne podejście do dzieci, potrafi przekonać do siebie nawet najbardziej nieufne i nieśmiałe maluchy – nasza Zuzia zawsze bardzo chętnie do niej chodzi. Nigdy nas nie zawiodła. POLECAM :)

W Tulipanie byliśmy również u audiologa dr Izabeli Szlązak - bardzo cierpliwa i spokojna lekarka. Łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi i mado nich super podejście dzięki czemu wizyty nie są stresujące i maluch się ich nie boi.

Pozdrawiam Wszystkich rodziców :)
 
to prawda klinika MML jest najlepszym miejscem do leczenia problemów laryngologicznych czy okulistycznych u dzieci i dorosłych :)
 
Do góry