reklama

gdzie w Krakowie można zrobić USG stawów biodrowych?

Temat na forum 'Kraków' rozpoczęty przez ciężarówka :), 2 Luty 2011.

1. ciężarówka :)

ciężarówka :) Fanka BB :)

Witajcie Mamusie.
    Mam do Was pytanko, gdzie w Krakowie mogę zrobić Maluszkowi Usg stawów biodrowych za jakąś niewielką kwotę albo za darmo? Może któraś z Was robiła gdzieś ostatnio USG i orientuje się w temacie i w cenach? Będę wdzięczna za każdą informację. :)

2. Eirema

Eirema Gość

Jeśli jesteś z Krakowa to na Barskiej można zrobić na NFZ, a jeśli nie to płatne 100 zł. Chodzi o zameldowanie.

3. reklama
  4. polusia

polusia kocham moje dziewczyny

jeżeli możesz i masz czym podjechać do Skawiny to za 50 zł zrobisz usg nawet w sobotę :)

5. Eirema

Eirema Gość

No to pięknie Polusia że teraz się o tym dowiedziałam, szkoda że nie zapytałam wcześniej, bo specjalnie jechaliśmy do Krakowa, i płaciliśmy 100 zł, a badanie trwało jakieś 1-2 minuty

6. polusia

polusia kocham moje dziewczyny

kochana następne możesz zrobić w takim razie w Skawinie :) daj znać jak będziesz chciała namiary :)

7. malutk_a

malutk_a michasia 08 i antosia 11

ja robilam mojej corce na wislnej ale to bylo 2 lata temu i placilam 50 zl

8. monia-t

monia-t mama Natalii 9.2.11 :)

polusia - ja też jestem ze Skawiny :) Gdzie można zrobić to usg? W przychodni mówiła pani dr coś o Skawimedzie, ale że 70zł...

9. LauLau

LauLau Fanka BB :)

Ja byłam w przychodni na Galla 24 :tak: Pani na prawdę wie, co robi, więc polecam ... prywatnie 70 zł, ale chyba można też na fundusz ...
    NZOZ SONO-X - Diagnostyka USG i RTG

10. reklama
  11. kora30

kora30 Fanka BB :)

na Wiślnej dr Wanda Cyrul - polecam absolutnie - koszt był (ale rok temu 45 - 50 zł)

12. Mozi

Mozi MAMUŚKA BB

a nie lepiej wziasc skierowanie od pediatry i zrobic na nfz za darmo?? np w prokocimiu w szpitalu,w hucie na pewno mozna na skarpie,piastow chyba tyle,ze na fundusz

Poleć forum