reklama

gimnastyka w czasie ciąży i po porodzie

Temat na forum 'Archiwum mam styczniowych' rozpoczęty przez a.jas25, 8 Wrzesień 2008.

1. a.jas25

a.jas25 Zaciekawiona BB

Witam wszystkich.
    Mam pytanie czy będąc w 5 miesiącu (20 tydz) 35 lat ,pierwsza ciąża można aktywnie uczęszczać na zajęcia ruchowe z piłką ,oprócz tego chodzę jeszcze na pilates.instruktor wie że jestem w ciąży i powiedział tylko że ćwiczeń na mięśnie brzucha nie powinnam wykonywać Czy wy mamuśki coś ćwiczycie:-)

2. ania.falko

ania.falko Entuzjast(k)a

z tego co sie orientuje to tylko po konsultacji z lekarzem i tylko gimnastyka dla kobiet w ciazy.
    w wielu silowniach organizatorzy wymagaja zaswiadczenia od lekarza

3. reklama
  4. celinka83

celinka83 Mama Bartusia i Adasia

Ja chodze tylko na basen. Mialam zamiar jeszcze chodzic na aerobik dla kobiet w ciazy, ale jakos nigdy mi nie jest to po drodze. Na inne zajecia balabym sie chodzic.

5. alka303

alka303 Gość

rower i długie spacery w lesie po półtora godziny...

a planuje aerobik w wodzie od pazdziernika jak gin pozwoli :)

6. a.jas25

a.jas25 Zaciekawiona BB

na tych piłkach ćwiczy sie także na szkołach rodzenia :tak: ,fakt chcieli zaswiadczenia od mojego ginekologa ,dla niego istnieje tylko basen ,a ja na basen sie obawiam chodzić :no:

7. a.jas25

a.jas25 Zaciekawiona BB

mi lekarz odradzał rower.

8. ania.falko

ania.falko Entuzjast(k)a

Moj mi zabronil jazdy na rowerze!

9. Monia_

Monia_ Zaangażowana w BB

O ćwiczeniach z piłką się nie wypowiem.
    Rower jest odradzany w czasie ciąży,a nawet czytałam że zakazany.
    Basenu się obowiam,za dużo kolezanek miało problemy,więc wolę nie ryzykować.
    Tymczasem chodzimy na spacery,ćwiczymy- zestaw dla kobiet w ciąży i chcę się zapisac do szkoły rodzenia.

10. reklama
  11. klaudia011

klaudia011 Fanka BB :)

Ja też tylko basen i spacery..ale myślę że to wystarczy...no na rower to aj bym się teraz nie pchała...a jakieś ćwiczenia na brzuszku..ehh jestem przewrażliwiona!

12. mamjakty

mamjakty styczniówka 2009

mi tez lekarz przede wszystkim polecał basen i spacery - co do innych rzeczy, to w sumie nie wiem, bo nie pytałam, a sam nic więcej nie powiedział ;-)

Poleć forum