reklama

gimnastyka w czasie ciąży i po porodzie

Temat na forum 'Archiwum mam styczniowych' rozpoczęty przez a.jas25, 8 Wrzesień 2008.

1. a.jas25

a.jas25 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam wszystkich.
    Mam pytanie czy będąc w 5 miesiącu (20 tydz) 35 lat ,pierwsza ciąża można aktywnie uczęszczać na zajęcia ruchowe z piłką ,oprócz tego chodzę jeszcze na pilates.instruktor wie że jestem w ciąży i powiedział tylko że ćwiczeń na mięśnie brzucha nie powinnam wykonywać Czy wy mamuśki coś ćwiczycie:-)

2. ania.falko

ania.falko Entuzjast(k)a

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    z tego co sie orientuje to tylko po konsultacji z lekarzem i tylko gimnastyka dla kobiet w ciazy.
    w wielu silowniach organizatorzy wymagaja zaswiadczenia od lekarza

3. reklama
  4. celinka83

celinka83 Mama Bartusia i Adasia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja chodze tylko na basen. Mialam zamiar jeszcze chodzic na aerobik dla kobiet w ciazy, ale jakos nigdy mi nie jest to po drodze. Na inne zajecia balabym sie chodzic.

5. alka303

alka303 Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    rower i długie spacery w lesie po półtora godziny...

a planuje aerobik w wodzie od pazdziernika jak gin pozwoli :)

6. a.jas25

a.jas25 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    na tych piłkach ćwiczy sie także na szkołach rodzenia :tak: ,fakt chcieli zaswiadczenia od mojego ginekologa ,dla niego istnieje tylko basen ,a ja na basen sie obawiam chodzić :no:

7. a.jas25

a.jas25 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    mi lekarz odradzał rower.

8. ania.falko

ania.falko Entuzjast(k)a

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moj mi zabronil jazdy na rowerze!

9. Monia_

Monia_ Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    O ćwiczeniach z piłką się nie wypowiem.
    Rower jest odradzany w czasie ciąży,a nawet czytałam że zakazany.
    Basenu się obowiam,za dużo kolezanek miało problemy,więc wolę nie ryzykować.
    Tymczasem chodzimy na spacery,ćwiczymy- zestaw dla kobiet w ciąży i chcę się zapisac do szkoły rodzenia.

10. reklama
  11. klaudia011

klaudia011 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja też tylko basen i spacery..ale myślę że to wystarczy...no na rower to aj bym się teraz nie pchała...a jakieś ćwiczenia na brzuszku..ehh jestem przewrażliwiona!

12. mamjakty

mamjakty styczniówka 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    mi tez lekarz przede wszystkim polecał basen i spacery - co do innych rzeczy, to w sumie nie wiem, bo nie pytałam, a sam nic więcej nie powiedział ;-)

Poleć forum