reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GINEKOLOG z Krakowa

Dziewczyny, czy któraś z Was była w ciąży pod opieką tej pani doktor?
Muszę pilnie zmienić lekarza i wyczytałam dobre opinie na temat tej p. doktor.
Wiecie może gdzie teraz przyjmuje? W metra-medzie telefon nie odpowiada i nie ma jej nazwiska na ich stronie www.
 
reklama
hej dziewczyny:) a ja polecam pania ginekolog Dorote Nowak-Stelmach. Swietna ginekolog dokladna i sympatyczna. Teraz prowadzi moja druga ciaze i nie mam do niej zadnych zastrzezen. Ciezko sie do niej dostac ale sie nie dziwie bo tyle pacjentek co do niej chodzi to tez bym nie wyrobila na jej miejscu. Pani Dprota przyjmuje na ruczaju prywatnie i na NFZ na ul.rozrywki24a. Gdy zaszlam w druga ciaze to wgl nie moglam sie do niej dostac bo wiecznie nie bylo miejsc wiec poszlam do jej znajomego ze szpitala wgl mnie nie badal nie sprawdzal nic nawet cytologi nie zlecil wczoraj wlasnie bylam u pani dorotki i usg zrobila i cytologie szereg badan mam do zrobienia ciesze sie ze w koncu udalo mi sie dostac pod jej skrzydelka:)
 
Witam,
Ja obecnie jestem pod opieką pani doktor jestem z jej opieki bardzo zadowolona, prowadzi moją ciąże, która ze względu urodzenia starszego synka w 30tc jest zagrożona. Od pierwszej wizyty wiem jak będzie przebiegać nadzór nad ciążą od kiedy będę dostawać leki na podtrzymanie i co będzie jeżeli szyjka będzie się za wcześnie skracać.
Można o wszystko zapytać i zawsze pani doktor chętnie odpowie. Bardzo polecam. Przyjmuje na os.Centrum E 25 w piątki popołudniu i środy rano (nie każdą). Najlepiej zadzwonić w piątek po 15 lub próbować w środę po 8 rano. tel.(012) 425-72-22
 
Ja polecam dr Katarzynę Moskała bardzo miła, delikatna i konkretna. Przyjmuje na os. Centrum E 25c. Wizyta kosztuje 120zł (w cenie USG) sprzęt bardzo dobry w cenie wizyty wykonuje USG Genetyczne.
 
Dziewczyny, czy któraś z Was była w ciąży pod opieką tej pani doktor?
Hej! Ja jestem pod opieką Pani Kasi Moskały, bardzo Ci ją polecam... Jedna z sympatyczniejszych lekarek jakie kiedykolwiek spotkałam... Konkretna, zainteresowana pacjentem, do tego niezwykle miła i wrażliwa... Odpowie na każde, nawet najgłupsze pytanie pacjenta i nikogo nie traktuje z góry.Ja akurat mam termin na początek października...
 
dziękuje dziewczyny !
ide w tą środę do niej :)

mam nadzieje że sie nie rozczaruje bo ostatnio trafiam na samych beznadziejnych lekarzy
 
no to napisz czy pani doktor przypadła ci do gustu czy nie.:-) ja milszego i konkretniejszego ginekologa nie spotkałam a z kilkoma miałam już doczynienia.
 
reklama
Cześć Dziewczyny,

ja chodzę do dr Ireny Kaim z Krakowskiego Towarzystwa Świadomego Macierzyństwa na ul. Dietla. Jak na razie wszystko ok. Czy któraś z Was może też tam chodziła? Jak wrażenia?

kolakinka jeśli chodzi o USG to znalazłam w sieci badzo dużo pozytywnych informacji o gabinecie usg na ul. Oboźnej 4 (www.dobreusg.pl) i na to usg między 11 a 14 mc wybieram się właśnie tam.
Dr Kaim podczas wizyty też robiła usg, żeby sprawdzić czy wszystko ok.
 
Do góry