reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorąca linia Styczniówek - BEZ KOMENTARZY !!!

Sms od Blondi (niestety nie ogląda Majki)

"Muszę zostać na oddziale, ból się utrzymuje natomiast akcji porodowej nie ma, mam nadzieję, że szybko mnie wypiszą"

nie widzą potrzeby przyspieszania akcji , bo mam jeszcze 2 tygodnie do terminu - moim zdaniem niepotrzebnie się męczy dziewczyna
trzymamy kciuki
 
reklama
kolejne sms od martusi: 21:29

mam rozwarcie na 7cm

21.30:
Uwazajcie na Ariske! :) mi wykrakala ze pojade w swieta:)

21:31

a zlapalo mnie pierwszy bol za 10 2 (chyba 20)?

21:34
0 20.50 pierwszy skurcz i jestem juz po lewatywce! małż w pracy więc musze sama. pozdrawiam wszystkie styczniówki. a mialam przeczucie i nawet mowilam małzonowi by nie szedl do pracy!

(ja jej pisalam, ze nie zdaze 10 zdrowasiek odmowic, bo w takim tempie jej idzie:) no i ze trzymamy kciuki:)
 
reklama
Do góry