reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorąca linia Styczniówek - BEZ KOMENTARZY !!!

reklama
Smsy od kashyaa

24.12.2010 - 00:59
Przy przyjęciu rozwarcie 3cm, ale brak skurczy. Na razie miałam ze 3 lekkie. Teraz dostałam do wypicia olejek rycynowy i czekam aż mnie ruszy

- 1:16
Chociaż jak o tym myślę, to było to coś innego do picia

-8:44

o 6:20 urodził się Jaś, najwspanialszy prezent jaki mogłam sobie wymarzyć.
mierzy 51 cm i waży 2450 . Jesteśmy już po pierwszym karmieniu, teraz odpoczywamy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
to ja, pisze z tel jestem dalej na ip odechcialo mi sie rodzic. Usłyszałam ze panikuje. Usg zaraz bedzie ale gin poszedł na poród. Czop odszedł i odchodzi w formie płynnej pewnie wczoraj też... Rozwarcia brak. Ja tu bez skurczy 5min nie przyjade. Nie ma szans..
 
reklama
dziewczynki dzwonilam na IP od 23 mam skurcze od ok 1 w nocy mam co 5minut ale krzyzowo- podbrzuszne..
polozna powiedziala ze mam przyjechac na 8. zatem jesli nie bedzie mnie na forum tzn ze jestem w szpitalu.
skurczybyki bola jak jasna cholera- az sie oddychac nie da, do tego wiecej krwi.. hmm teraz jak pisze nie nadszedl po 5minutach ciekawe.. trzymajcie sie..postaram informowac gdyby co..
 
Do góry