reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

no ja ci powiem Aniu że tyle co ja się miesiąc w miesiąc nachodziłam do przychodni do tych lekarek przez oststni rok że mam serdecznie dość i zawsze jakies leki dawały co mu nie służyły, nie było poprawy albo jak już to długie te leczenie jego trwało a odkąd jesteśmy pod opieką dr Kloski u nas w M-czu alergologa dziecięcego to on zastosował jeden etap leczenia i już drugi raz stawia mi go na nogi. Dostał tez tabletki na alergie hamujace rozwój astmy oskrzelowej i tak 3 miesiące mam mu podawać a w styczniu znów na kontrol. Po jego sposobie leczenia spokój miał na przeszło 3 misiące a tak to co miesiąc po lekarzach chodzilismy. Teraz tez lekki kaszelek, poszły inhalacje z tych leków w ruch i już mniej kaszle. a te leki to nie sterydy.
 
reklama
to dobrze ze wszystko tak sie ulozylo, alergolodzy inaczej lecza wiem to, moja starsza dawno temu dostala antybiotyk super lek mial oskrzela przechodzace w pluca i po kilku dniach jak reka odjal i od tamtej pory u nas cisza ale ona nie ma ani jednego migdalka i tez alergia wszelakie po mnie niestety
 
Hej..ja juz po robotce
teraz zjedlismy szybki obiad gotowce hehe zapiekanki bo pomysly mi sie wykonczyly :-D
kupilam tylko watrobke i dla emka usmaze z cebulka :tak:
Dzwonilam do spoldzielni pytac co z kaucja bo miesiac juz minal a oni sie nie odzywaja ,
to mi babka powiedziala ze maja czas oddac kaucje do 6 miesiecy :szok::angry:
to se pewnie poczekamy wrr...co za dziady a w umowie stoji ze do 3 miesiecy co za oszusci...

Megi znam tego lekarza tez :tak:dobrze ze malemu pomagaja inhalacje , dobrze trafione leki to podstawa leczenia :tak:
Marzenka a ty po co do ZG ? na zakupki ?
Ciacho to wydatek sie szykuje tak to z dzieciakami jest , ja mlodemu upatrzylam na necie buty zimowe i chyba mu kupie :tak:
a z mloda to w sklepie bo nie wiem jaki rozmiar dokladnie...:cool:

Uciekam pranie poskladac , a potem z psem troche wyjde :tak:
 
ja tak zaglądam i gdy mam coś napisać, to młoda zaczyna jęczeć mi.
Chorób u nas ciąg dalszy... młodą rozkłada na całego, kaszle, smarka i płytki oddech.
Jak te noc będzie jak poprzednia to jadę do szpitala z nią. Ona ma steraszne problemy z oddechem jak choruj że szok. Inhalacje nie pomagają tak ją dusi i bidulka się męczy łapiąc oddech, normalnie to nie wygląda unosi się brzuszek a nie klatka piersiowa... masakra. W dzień jako tako, ale zobaczymy jaka będzie noc... tej nocy o 4 dopiero padła... po podaniu Dipherganu, bo tak to kaszel okropny i jęczenie i ten oddech...
Synek dalej w kropkach... ale słabsze są, bledsze. Mi lepiej, ale katar dokucza. Dobrze, że chociaż mięśnie już nie bolą.
to tyle.... pozdrawiam
 
owca a ja dzisiaj spagetti bo zero pomyslu i checie na obiad, niedlugo na tance jedziemy:-)
a z tymi butami ciuchami itp.dla dzieciakow to szkoda slow, im wieksze tym wieksze potrzeby ale taki urok:-D
ja czesto gesto im kupuje na necie buty zwlaszcza firmowe bo sa duzo tansze niz stacjonarnie a nie musza miec najnowszego modelu po zatym nie oplaca sie juz kupowac nie firmowych bo cena prawie identyko
ezoja to wspolczuje choro i tego jak Misia przechodzi to, a dobrze ze mlodemu kropki schodza
 
A my mieliśmy dzis zupę jarzynową bo cały garnek zrobiłam. Mąż teraz będzie służby ciągnął co drugi dzień więc mało go będzie w domu no ale zawsze to jakieś dodatkowe pieniądze. Auto trzeba do mechanika dać żeby przed świętami było sprawne.
Mamuśki które maja synków starszych od mojego. Ma któraś na oddanie jakieś długie bądź krótkie body na 92 rozmiar, mój jeszcze w 86 się mieści ale już ledwo, wszystko przyciasnawe ...Nawet na Zuzie by mi się przydały bluzki z długim rękawem po domu bądź do przedszkola może ma któras sprzedać za rozsądną cenę?
 
Ostatnia edycja:
A ja wafle przelozylam hehe dlugo nie bylo , ciacho a powiedz bo ty tez robilas niedawno
kladlas na nie cos ciezkiego ? bo ja sie boje ze mi pekna hehe jak cos poloze na nie :baffled:
chodzi mi zeby je czyms docisnac...:tak:
u mnie raz slonce i deszcz , dzieciaki byly na dworze i po 20 minutach wrocily bo zaczelo padac
teraz czekam na kumpele przyjedzie na kawe z corka :tak:

Megi ja nie mam , moze na Zuzie bym cos znalazla ale teraz do pl nie jade a stad nie placa sie wysylac...
a Pawel jeszcze body nosi ? :baffled:

eZOJA wy to sie macie z tymi chorobami..zdrowka posylam oby wypad do szpitala nie byl potrzebny...
 
No nie ukrywam,że w dzisiejszych czasach nie żyje się lekko z jednej pensji:/ Szkoda mi kupować nówki w sklepie bo ubrania sa bardzo drogie a dzieciaki szybko rosną. Te nasze lumpki u nas to też co rusz to się cenią teraz, używane bluzeczki po 8zł np to dla mnie drogo troszkę bo już w pepco nowe mam nie dużo droższe:baffled:

owca no Paweł jeszcze pod długi rękaw body nosi na 86 ale już małe są albo zimą się przydają
 
Ostatnia edycja:
reklama
owca niedawno?:-D:-D dawno oj dawno prawie rok temu:-D, tak zawsze klade cos ciezkie zazwyczaj kajas knige ciezka:tak:
to tez milo ci zleci popoludnie:-)
megi moja dzieciaki jak byly male czytaj do konca wieku przedszkolnego mialy tylko po kilka bluzek
nie pociesze cie ale pozniej jest jeszcze gorzej z ciuchami
 
Do góry