reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

blond to gratki ale szkoda ze jeszcze bedzie sie to toczyc:dry: a co do W to ja sie nie wypowiadam:sorry2:;-)

my juz po ortodoncie, mlodej o dziwo nie przeszkadza w ogole aparat tylko tyle ze czuje druciki na zebach
ale ma problem z polykaniem sliny chyba kwestia przyzwyczajenie i za miesiac do kontroli
 
reklama
o to jaki w koncu ma ?ruchomy czy jaki bo sie pogubilam.co do tej sliny to przy kazdym aparacie trzeba sie przyzwyczaic bo zawsze jest inaczej i cos przeszkadza na poczatku a potem sie tego nie czuje:)
 
blond to fajnie, ze dzis do przodu. a skoro już wygrałas to nie ma sioę co martwić następną... jestem z Toba kochana.

mycha - ja tez tych pampersów uzywałam. moja je lubila, a teraz kupuję dady, bo wiecej jest w paczce ;)

a co do mleka to musicie sprobowac. moja zniosla dobrze. a nawet bardzo. ale tez czytlam w necie duuzo opinii bo się bałam, ale sprobowalam. przeciez to nie jakies resztki bambusa, tylko przebadane przez specjalistow i wogole...
 
KATGEN ja miałam płyn nie maśc... Młody nie ma żadnych plam... Może dlatego że smarowałam tym po ciemieniuszce a nie po skórce, ja to troszke na watke dawałam i wcierałam, więc nie miało możliwości dostac się gdzie indziej, no i max chyba ze 3 razy tym smarowałam... On ogólnie mial też problemy skórne i miał jeszcze jedną masc na zamówienie, też sterydową, na te placki suche... Ale my się pozbyliśmy szybko tych kłopotów
 
blond gratuluję wygranej sprawy, szkoda że "on" się odwołał ale będzie dobrze, musi być:tak:
Siedzę sobie z moim m i oglądamy tv sorki za małą aktywność dzisiaj, jutro spędzę więcej czasu tutaj m będzie na służbie;-)
 
Ja tez jestem kukam sovie tu i tam...
teraz sie wzielam za robienie zeberek w sosie cebulowo-pomidorowym :tak:

Blond fajnie ze sie udalo na sprawie :-)

Ciacho napewno musi sie przyzwyczaic cora do sprzetu w buzi :-)
 
aha, zapomnialam powiedziec. moja niunia gada. normalnie jak najęta.
mamamama
tatatata
dadadada
ań ań
ajaaaaaaa


to Ań to chyba ma myc Ania, nie wiem. ale mam nadzieje hahaha


no i kupiłam jej dziś w lumpie kilka rzeczy. znaczy bylo po 10 zl za kg, a ja kupiłam za 25zł. wiec kuuuuuuuuupa ciuchów. bylam w poludnie, wiec nie bylo jeszcze przebrane. i kupiłam rajtuzki, kaftaniki, spódniczke, mnóstwo rzeczy. kilk podkoszulek. naprawdę jestem zadowolona. szkoda tylko, ze kaszle jak gupia.

no i stało się!
jutro jade do zg na koncert ;) i impreze hahah
 
reklama
No to się pochwalę, odrazu mówię że to MÓJ PIERWSZY RAZ więc nie śmiać się!!!
Kolory troche z d.u.... bo telefonem, ale i tak jestem MISZCZ:)

20831.jpg


20830.jpg

20829.jpg


No i Kocisko na koniec..
20832.jpg
 

Załączniki

  • 20831.jpg
    20831.jpg
    38,2 KB · Wyświetleń: 28
Ostatnia edycja:
Do góry