reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
ooooooooo Gratulacje dla Marty. ja myslalam, ze ona pod koniec sierpnia, a tu prosze. no i dobrze, przynajmniej się już nie męczy z brzucholem.

podobno te końcówki są najgorsze....no ja nie wiem w zasadzie haha


poszłam powiesić pranie, jak na mnie napadł y komarzyska no szok jaka jestem pożarta ałaaaa

a mojego coś chwyciło i ma biegunke. ja wczoraj wymiotowałam, on dzisiaj. nie wiem czy coś załapaliśmy, czy zjedliśmy...oby małej nic nie bylo ;)
 
hej
Mały nam wczoraj późnym wieczorem stękał, miał wzdęcia, twardy brzuszek i prytał, daliśmy Espumisan bo tak płakał, zasnął tuż przed 24 oj biedulek. Myślimy że chyba tutaj jest twarda woda albo coś bo nic innego nie jadł co by mu zaszkodziło prócz mleczka, banana, biszkoptów. Chyba będę mineralną mu gotować, nie wiem. Oby dzisiejszej nocy spał dobrze bez boleści.
 
hejka

mało mnie tu. Lavrunia- gratulacje dla koleżanki.
Future- ty jeszcze czekaj z 3 tygodnie z porodem. Dasz radę.

Mi dzieciaki nie dały spać.
 
hej
a ja od pol godz nie spie..
moi spia a ja do pracy musialam wstac..mlody znow sie zsikal w nocy i wszystko do prania...i oczywiscie jak zwykle przylazl do nas
mam pytanko bo chce kupic mlodemu buty adidasa ale wiem ze z rozmiarowka jest roznie powiedzcie jak maja wasze dzieciaki jaki rozmiar majabo ja kompletnie niewiem na allegro rozmiar 26 to 16cm :baffled:
milej niedzieli
zapowiada sie ladnie
 
reklama
Witam

marzenka- mój ma jeszcze pumki rozm. 25, ale kupione były na początku lata, teraz są na styk, a ostatnio kupiłam mu już tenisówki rozm. 26, ciut za duże są, ale będzie miał do przedszkola.

megi- są takie dzbanki z filtrem do wody, fajna sprawa, może to by mu pomogło.

U nas dziś dzień leniwca. Młody z m się wygłupiają, ja siedzę teraz coś czytam w necie i tak dzień zleci. Potem pewnie spacer, bo słonko świeci.

Miłej niedzieli.
 
Do góry