reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gratulacje

R

ruda

Gość
Witam

Dawno mnie nie było, ale postaram się to nadrobić. I na samym początku chciałabym sobie pogratulować, bo będę znowu mamą ;D
 
reklama
Dzięki dziewczyny :) już zapomniałam jak to jest fajnie znowu mieć maluszka w sobie. Ja również gratuluje wszystkim przyszłym mamom. Szkoda tylko, że forum to znalazłam jak juz urodzilam Kube.
 
mama Kubusia nie ma na co czekać, tylko dalej działać :). Tyletylko, że mój Kuba daje mi tak teraz popalić, że szok, albo ja jestem poprostu tak strasznie zmęczona.
 
reklama
Dzięki wielkie dziewczyny ;D, mam nadzieję, że każda przyszła mama jest tak zadowolona jak my. I gratulacje również wszystkim ;D ;D ;D ;D ;D

 
Do góry