reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Hej. Jednak Was dziś nie pozarażam wirusami ciążowymi bo test z 1 krecha, ale spróbuję za 2 dni..
Także ja jeszcze czekam..
Jeszcze będzie dobrze i nas wszystkie tu wyzarażasz! Jeszcze jest czas, aby ta druga kreska się pojawiła 😘 A robisz dzisiaj betę? Jak się dzisiaj czujesz, lepiej?
 
reklama
A ile jesteś dni po terminie @? Ja pierwszy test miałam bardzo blady, 2 dni później troszkę mocniejszy a dopiero tydzień po terminie wyszły dwie porządne krechy. Także ja bym jeszcze za 2-3 dni powtórzyła. Póki nie ma @ jest nadzieja :)
Jestem jeszcze przed terminem @ Według Flo ma być za 4 dni. Wiem, że to jeszcze wcześnie ale wczorajszy test dał mi nadzieję, że w końcu się udało ..
 
Witam ja się melduję dzisiaj 5-6 dpo czuje się ok dzisiaj byłam strasznie zmęczona ale to poniedziałek więc wszystko możliwe 😛 cały czas mam uczucie rozpierania w podbrzuszu plus dzisiaj przez jakąś godzinę bóle jakbym miała dostać @ a tu jeszcze 10 do ewentualnej @. Poza tym cały dzień temperatura mi się utrzymuje na poziomie 36.8 -37. Wiem że brzmi jak nakręcanie ale to moje faktyczne odczucia. Wiem, że za wcześnie na testowanie i nic nie wyjdzie ale generalnie mnie okropnie kusi. Wiem popaprane 🤦
wczoraj miałam 3dpo, i wczoraj mocno rozpierał mnie doł brzucha, myślałam ze oszaleje bo nie jestem przyzwyczajona do bóli nawet przedmiesiączkowych, biorąc tabsy nigdy ich nie mialam, okres przychodził bezboleśnie.... poza tym kłucie jajnika. Dziś jakby nieco lepiej bynajmniej jak na tę chwilę
 
Jeszcze będzie dobrze i nas wszystkie tu wyzarażasz! Jeszcze jest czas, aby ta druga kreska się pojawiła 😘 A robisz dzisiaj betę? Jak się dzisiaj czujesz, lepiej?
Nie robiłam, bo nie wykupiłam przez internet a na miejscu dużo więcej kosztuje.. Poczekam do czwartku. Jak się nic nie pokaże to czekam na 🐵.
Dziś głowa mi pęka, ledwo patrzę na oczy, ogólnie czuję się jak zwłoki..
 
Dziewczyny jeszcze macie czas, moim zdaniem za wcześnie te testy 🙃 Spokojnie i trochę cierpliwości 💕
Kochana ja wiem, że jest wcześnie ale moje pytanie nie dotyczyło tego czy widzicie cień-cienia na teście a tego, czy komuś przytrafił się taki felerny test. Pierwszy dla mnie jest pozytywny. Nie muszę zerkać pod światło, kreskę widzę gołym okiem w każdym oświetleniu, pojawiła się o czasie, nie jest szara tylko fioletowa więc ten test dał mi sporą nadzieję.. Wątpliwości moje budzi dzisiejszy test..
 
Cześć dziewczyny, to już nasz 3 cykl starań prawdopodobnie bezoowocny. Przyczyną jest PCOS. Usg w 13dc brak pęcherzyka dominujacego, w 21 dc progesteron 0,86. Usg w 27 dc pęcherzyki dalej takie same i ginekolog stwierdził że prawdopodobnie tej owulacji nie było 😔
Dziś 28 dc w oczekiwaniu na @, następny cykl monitorowany.
 
reklama
Do góry