tygrysek82
Fanka BB :)
jak beda prezenty to sie pisze na to...![]()



ok zmieniam zdanie jak maja byc prezenty to ja tez sie pisze




Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
jak beda prezenty to sie pisze na to...![]()



ok zmieniam zdanie jak maja byc prezenty to ja tez sie pisze









blekitne niebo doslownie cieplutko jak wiosna
ach niech juz ta wiosna przychodz:-):-) bylismy na dluuuuugggggiiiimmmmm spacerku oczywiscie jak tak cieplutko to normalnie wysyp wozkow z rodzinkami w parku
ze az kolorowo od tych mercedesowi terenowek


fajnie tak polazic i nie marznac;-);-) oki mykam do garow kontynuowac sielanke niedzielna i dokonczyc obiadek dla mojego mezusia



Dzwoneczka na Naszej Klasie pokazuje sie kiedy kto ma urodzinkiA skoro czesto tam ostatnio zagladamy...
![]()
chciałabym a boję się...