• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Blizniaki to straszna z tym dzieckiem. Tylko zastanawiam się jak ono to zrobiło. Chyba bądę musiała obejrzec dzisiaj jakieś wiadomości.

Agaciu szczerze to ja też wczoraj myślałam że Ty to tak dla K robisz. No wiesz tęsknota te sprawy;-)

Kaja jak będziesz wysyłac męza do Kany to podeślij Go też do mnie bo ja strasznie lubię jak ktos dla mnie gotuje:-)
 
Blizniaki to straszna z tym dzieckiem. Tylko zastanawiam się jak ono to zrobiło. Chyba bądę musiała obejrzec dzisiaj jakieś wiadomości.

Agaciu szczerze to ja też wczoraj myślałam że Ty to tak dla K robisz. No wiesz tęsknota te sprawy;-)

Kaja jak będziesz wysyłac męza do Kany to podeślij Go też do mnie bo ja strasznie lubię jak ktos dla mnie gotuje:-)[/QUOTE







spox:-D
a ja wiedzialam ze agacia bardziej dla swojej przyjemnosci uczte szykuje...chociaz co w podswiadomosci siedzi to bym polemizowala;-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry