• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
lo biedny kubus ale dlaczego rehabilitacja przeciez dobrze sie rozwija juz tak ladnie na czworaczkach staje:tak::tak:??

ooooo stara sie odezwala przeciez ty mloda kobitka i jaka laseczka wysoka a my z Pati to jak karzelki dwa przy Tobie:zawstydzona/y::-(:-(:-(

a jak Filipka ochrzcimy to moze jako swierzy aniolek przestanie konsumowac uda kolegów:-D:-D:-D:-D
ale Kubuniowi to podgryzanie jakby w ogóle nie przeszkadzało.

jeny ja za 3 tygodnie bede obchodzila pierwsza rocznice slubu:szok::szok::szok::szok: zastanawiam sie co kupic i wpadlam na pomysl aby zakupic zestaw durexa tzn komplet zeli intymnych hihiihhi i nakladke wibracyjna hihihi:-D:-D:-D:-D:-D no w koncu to rocznica slubu:-D:-D:-D

ba oczywiscie:-D:-D:-Dna 30 rocznice bedziemy sobie kupowac kawiaty i jakies tam sraty taty ale dopuki mlodzi to trzeba z fanazja:-D:-D:-D moze jeszcze jakis stroj jak kankiya i zozakoza:-D:-D:-D:-D
ooo właśnie o tym samym pomyślałam - jakiś fajowy strój będzie pasował, no i może ta wiśniówka od mamusi.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry