• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
kurcze dogada csie nie mozemy:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: agaciu jak jest krzeselko montowane w stelarz to jest ono montowane na przednich nogach tak???i chodzi mi o sfotografowanie tej zatyczki od rurki ktora umocowala krzeselko w stelazu:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:tego kuleczka takiego czerwonego wiekszego ona jest zaraz przy tym podnozku do trzymania nozek chyba na lewym boku krzeselka
no masz! tak jej źle i tak niedobrze.:-D:-D:-D
 
Nie wiem czy o to chodzi :zawstydzona/y:
 

Załączniki

  • HPIM3149.jpg
    HPIM3149.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 34
  • HPIM3150.jpg
    HPIM3150.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 32
Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry