reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Zapominajko dziekuje;*

Kajaczku no to widze, ze dolegliwosci ciazowe na calego?:p bidulko....
Jak to powiedziala mi pewna "pielegniarka" na sali porodowej "cierp cialo, jak chcialo" :sorry: ze ja jej wtedy nie potraktowalam kopnieciem bezwarunkowym to sobie do konca zycia nie wybacze:p

Kajaczku a tak na powaznie zycze Ci jak najmniej dolegliwosci....Tobie zreszat Zapominajko rowniez....:* mamusinki:*
 
reklama
Wiecie ze ja nie pamiętam jak smakują kurki :(
Vive kiedy idziemy na kawę ?:)

na kawkę ja zawsze chętna :-D Odezwę się, jak tylko wyleczę się z anginy (dzisiaj zachorowałam :wściekła/y:) i pozwoli mi na to grafik mojego męża :-D Normalnie ostatnio czuję się, jak więzień we własnym domu. Cały czas zajmuję się dzieciakami, bo mój G jak nie pracuje, to remontuje dom na działce...Już mam troche dosyć, więc chętnie się wyrwę w jakimś dogodnym terminie :-)

:szok::szok::szok:

Myslalam ,ze na zly rocznik weszlam:p

cofam i cofam, a tu ciagle cosik czego jeszcze nie czytalam.....
SZACUN DZIEWCZYNY..... juz dawno nikt mnietak nie zaskoczyl jak Wy dzisiaj:p hahaha

Kajaczku
oczom mym ukazal sie duch:p hahahah GRATULEJSZYN kochana, widze ,ze wspaniale zmiany u Was:)

Tygrys tez widze z ukrycia wylonil sie....nice nice;)

Wiecie co u nas tez troszke sloneczka....jest szansa ,zeby MARI POSZLA DO PRZEDSZKOLA, ALE POKI CO NIE BEDE ZAPESZALA...napisze co i jak dokladnie jak juz wszystko zalatwimy:)

A poza tym jakos leci.....uciekam troszke na sloneczko na balkonik, bo fajowsko przypieka;)

buuuuziole

kana-trzyma kciuki za przedszkole. Zobaczysz, jaka to fajna sprawa :-) Dzieciaki rozwijają się tam w zastraszającym tempie :-D
 
Kaja gratulacje. Super, że tak Wam się ułożyło, oby tak dalej.
To już mamy 3 mamusie z bąblami w brzuchu :)
Kana trzymam kciuki za to przedszkole.
Zapominajko jest aż tak źle z tymi dolegliwościami? biedactwo, musisz jakoś wytrzymać.
U nas ciągła gonitwa, na szczęście Maja ostatnio wcześnie zasypia więc mamy trochę więcej czasu na sprawy do załatwienia.
Dobranoc :-)
 
Kaja gratulacje. Super, że tak Wam się ułożyło, oby tak dalej.
To już mamy 3 mamusie z bąblami w brzuchu :)
Kana trzymam kciuki za to przedszkole.
Zapominajko jest aż tak źle z tymi dolegliwościami? biedactwo, musisz jakoś wytrzymać.
U nas ciągła gonitwa, na szczęście Maja ostatnio wcześnie zasypia więc mamy trochę więcej czasu na sprawy do załatwienia.
Dobranoc :-)

poprawka!!!!!!!

chyba ..... czteryyyyyyyy :-)
 
Kaja gratulacje. Super, że tak Wam się ułożyło, oby tak dalej.
To już mamy 3 mamusie z bąblami w brzuchu :)
Kana trzymam kciuki za to przedszkole.
Zapominajko jest aż tak źle z tymi dolegliwościami? biedactwo, musisz jakoś wytrzymać.
U nas ciągła gonitwa, na szczęście Maja ostatnio wcześnie zasypia więc mamy trochę więcej czasu na sprawy do załatwienia.
Dobranoc :-)

a za czym Wy tak gonicie Robaczki?
Majeczka, jaka sliczna blondyneczka, buzia od cioci z internetu:-D
 
ale ruch:-D:-D:-D

kajka jesteś wielka forum odżyło.....

pyciołek cztery:unsure::unsure:chcesz nam coś powiedzieć...o kim zapomniałam...:zawstydzona/y:

zapominajka, kajka współczuje dolegliwości ale to dobra oznaka...niedługo przejda!!!!!

rany u mnie już 21 tydzień ale ten czas leci....

Kanus trzymamy kciuki za przedszkole....

Vive zdróweczka....

i co ja jeszcze miałam napisać......:sorry:

spokojnych nocek
 
reklama
Pyciolek aaaaaaaa:) Ty tez???? ale fajowsko potwierdzaj co bede skladac gratulacje;*:*:* no i piszkaj cosik wiecej co tam u Ciebie????i brojka malego:)

Zapominajko tak mi Ciebie szkoda....ale Ty wiesz ,ze to tylko jakis czas i przechodzi:*:* buzilek;*

Kajusia to samo dla Ciebie...kilka tyg i wsio, beda juz tylko ruchy, zdjeteczka na usg i coraz rzadszy widok swoich osobistych stopek:p hahahha
A co do naszego powrotu to nie mam pojecia tak szczerze.... teraz czekamy kolejny raz na decyzje w sprawie przedluzenia wizy, no i caly czas, juz rok -na decyzje odnosnie naszego pobytu stalego....jakbysmy ten pobyt dostali to juz by bylo super...wtedy mysle,ze zostaniemy tutaj....bo mielibysmy i ubezpieczenie i numerek do legalnej pracy itp. praktycznie wszystko.....teraz jest ciezko...Kamil szuka czegos lepszego....mial prace od kwietnia, ale facet spoznial sie z wyplata....zreszta jeszcze teraz wisi mu za 3 tyg pracy....szkoda slow....:sorry:
Jejku Madziu Ty juz faktycznie półmetek masz za soba:) hahah jeszcze troszkę i studniówka:) :tak:i potem juz tylko z gorki:)

Vive wiedzialam ,ze o kims zapomnialam w moim poprzednim poscie:) ciesze sie ,ze u Was tak pieknie wszystko do przodu:) No i masz fantastycznych chlopakow.... a zdjateczka mieszkanka super:)

ok uciekam kapac broja:) buziole do jutra....tylko poczekajcie nam nie, co bede na bierzaco:p hahahaha
 
Do góry