reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Dziendoberek z pracy:-D... Chodze jak jakis neptyk, ale chodze:-D..
Pyciol, no gratulejszyn, jednak dzieja sie rzeczy w tych krzaczurach, posiedzi czlowiek pare chwil i bejbi;-)..
Kurcze, w czwartek udaje sie na pld, jak sobie mysle o tym 1000 kaemow to mnie mdli.. Ale jak sobie mysle, ze zobacze nareszcie swoje czerw kafe w kuchni to serce mi sie raduje:-D.. I kupimy sypialnie. I sofe..mmm:-D..
 
reklama
Kaja biegamy za domem :) To szykują się u Ciebie zakupy wyposażeniowe- uwielbiam takie zakupy :-)
Pyciolku Ty czwarta??? coraz więcej haha Potwierdzaj !!!
Ale mam lenia !!!
 
Tak. Zakupy mieszkaniowe.
ZANPLO, jak Wam idzie?

Ej, bo ja jeszcze Wam nie powiedzialam, ze 6 lipca bedziem sie żenic:-D.. Normalnie legalnie w kosciele;-).. W tym dokladnie. A wesele, dwudniowe, bo nikt nigdzie nie bedzie jechal bedzie tu:

http://www.przylesko.pl/
 

Załączniki

  • 1675030-1.jpg
    1675030-1.jpg
    31,4 KB · Wyświetleń: 12
Kurcze zjadło mi posta.
Kaja ale u Ciebie się dużo dzieje, gratulacje !!!
Jak nam idzie- nerwowo, ale domek rośnie, chcemy zamknąć go do końca roku.
Mam ochotę na torta orzechowego, ale kto go upiecze hahaha
 
ihihhihihiih:-D no czwarta, czwarta :-D

zrobiłam tescik i wyszło,że tak... teraz tylko do ginka potwierdzić...:tak:
Kaja, Zapominajka w którym byłyście tyg jak poszłyście do lekarza ?
 
Ja w 6 , ale to tylko zrobil badanie hcg i tyle.. Teraz ide za tydzien. Sluchac serduszka. Ło matko a biust od nowa sie robi jak malowany:-D...
ZANPLO, super.
PYCIOL, dzialo.sie ,dzialo w tych krzakach:-D..
Suuuuuper:-D
 
Zanplo, ale zamknac w sensie, stan surowy tak? Lo matko, czlowiek sie moze wyspecjalizowac. My ostatnio liczylismy ile pustakow nam bedzie trzeba. A gdzie kupowaliscie projekt?
 
Dobry!!!

to i tak super, bo ja jak wrak wygladalam tydzien temu, dzisiaj to w ogole nie wygladam juz:szok::-D

Kanusia, wrocisz Ty kiedys czy planujecie zostac? Jak z praca?

Współczuję. Byle trafiać w prrcelanę:-D

poprawka!!!!!!!

chyba ..... czteryyyyyyyy :-)

ale ruch:-D:-D:-D


zapominajka, kajka współczuje dolegliwości ale to dobra oznaka...niedługo przejda!!!!!

rany u mnie już 21 tydzień ale ten czas leci....

Madzienko wszyscy tak mówią, ale ja przestaję już wierzyć w bajkę o przechodzących nudnościach.
A twój suwaczek gna jak szalony. To muszę przyznać!!!
ihihhihihiih:-D no czwarta, czwarta :-D

zrobiłam tescik i wyszło,że tak... teraz tylko do ginka potwierdzić...:tak:
Kaja, Zapominajka w którym byłyście tyg jak poszłyście do lekarza ?

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ale super!!!
Gratuluję!!!!

Ja byłam w 8 tygodniu. Tak, żeby spokojnie serduszko i krewetkę zobaczyć.
Już chciałam sobie stresu oszczędzić.
A na kiedy ci termin pokazuje?
 
reklama
Do góry