• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudniowe mamusie 2008

No, domyslam sie, tylko ze ja tu zadnej biedy ani techo nie mam, wiec gotowej nie kupię:-D.. Brzmi fajnie, jak mnie moce nie opuszcza to zrobie wieczorowa porą:-D..
Padam na twarz, spac mi sie chce...
Aha, a piers to z kuraka czy z kociaka:-D??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hello kobitki:)

Melduje sie i ja....

Oh ja chyba dzisiaj drugi dzien zostane przy krupniku, bo wyszedl nam takiiii pysznyyyy :)
Ale to makaronowe cudo tez na pewno sprobuje zrobic....chociaz Mari ogolnie nie przepada za makaronem chyba ,ze w zupach....

Zapominajko ja juz to kiedys gdzies czytalam:) NIEZLE!!!!
kAJACZKU A JAK SIE CZUJESZ?
nO I CZY JA SIE DOCZEKAM zAPOMINAJKO tWOJEGO BRZUSZKOWEGO FOTO???
 
reklama
Zapominjako super:) Dawasz przepis gdzie trzeba:)))) i nie wstydz sie kochana..... tutaj sami swoi:))))

Kajaczku patrzaj co znalazlam:)))) one sa takie cute:)

jakbym byla jeszcze mama kiedys to sama na taka sesje pojade na bank:)
http://www.laurabrettphotography.com/
 

Załączniki

  • newborn-photography-04.jpg
    newborn-photography-04.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 37
  • web13.jpg
    web13.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 33
Ostatnia edycja:

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry