reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Dzień dobry:-)

My na pewno będziemy poszukiwać minivana tak za jakieś 2 latka jak nam sie rodzinka powiększy:-p

Kaja z dziećmi można robić wszystko.Z ta różnica,ze z dziećmi,a nie samemu.Jak na przykład wyjście do kina;-) Ale wakacje z plecakiem...Czemu nie.Z tym,że plecaków trza mieć więcej;-)

Chyba mi trzeba bylo tych słow:-D..

Zapominajko.. No wlasnie, aktywna.. Najpierw to by go trzeba w domu zatrzymac, bo jego raczej nie ma z powodu pracy. I o opiekunkach gada.
Ach, dobra, koniec martwienia sie na przyszlosc:-D..
Musze znalezc jakis madry sposob na wzdecia, bo dzien jak codzien, czuje sie jak balon..
 
Ostatnia edycja:
reklama
No Kaja super auto ... mój też uważa tylko 3 marki więc możemy podać sobie rękę.

Ty zobaczysz na przyszły rok z maluchami na narty polecisz :-D:-D:-D:-D
 
Dzien dobry kochane:))

Przepraszam za moja abstynencje forumowa ,ale jakos nie mialam weny....
Zaliczylismy dwudniowe zakupki w sumie....ale kurteczka, buciki i czapusia zakupione:)))
A dodatkowo zakupilam sobie taki elastyczny stanik, bo w ten normalny sie nie mieszcze :(((

Kajaczku tez mam wzdecia....masakra....wygladam wieczorkiem jak bym byla w 4 miesiacu... ja mam w planach zrobic chyba prawko zanim sie baby urodzi....ale to jeszcze zobaczymy i ja bym chciala jakiegos terenowego, co bede bardziej bezpieczna:p haah

Madziu kochana przepiekne te bombeczki:)))

Leckam dokonczyc sniadanko:)))
 
Madziu te bombeczki sa sliczne...
jak je robisz ?

Piekne !!!
Jak Ty to robisz :szok:?

dzięki dziewczyny....
upina się je szybko...wystarczy mieć bombkę styropianową, tasiemkę i szpilki i upinamy....
jesli ktoś zainteresowany to podesle szczegółowa instrukcję...

Kaja X5 faaaaaaajne autko!!!!!!
a co do podróży z dzieciakami to ja wierze ze dacie radę....i narty i wakacje w cieplych krajach nie bedą przeszkoda...

Ania planujecie trójeczkę??

Kanus super że zakupy udane...ze wzdęciami nie pomoge:sorry2:

a tak w ogóle witajcie....
 
reklama
nom..robie od roku, raz na trzy tygodnie, miesiac i tak mi z tym dobrze, ze szok:-D
No wygoda jest, wstajesz rano i jesteś piekna :-D
Tylko najgorsze było to, jak brałam prysznic i do oczu woda albo szampon wleciał :szok:
dzięki dziewczyny....
upina się je szybko...wystarczy mieć bombkę styropianową, tasiemkę i szpilki i upinamy....
jesli ktoś zainteresowany to podesle szczegółowa instrukcję...

Kaja X5 faaaaaaajne autko!!!!!!
a co do podróży z dzieciakami to ja wierze ze dacie radę....i narty i wakacje w cieplych krajach nie bedą przeszkoda...

Ania planujecie trójeczkę??

Kanus super że zakupy udane...ze wzdęciami nie pomoge:sorry2:

a tak w ogóle witajcie....
OOooo ja bym chciała taką instrukcję.
 
Do góry