reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Hejka kochane...

U nas mrozu o nawet niezłe, jest sniezek i słoneczko pogoda cud miód tylko dziec chory...
Ubralismy sie rano i pojechaliśmy do jedynej otwartej dzisiaj walk in clinic i Mariczka ma zapalenie ucha
I górnych dróg oddechowych... Dostaliśmy antybiotyk i mam nadzieje ze raz dwa sie jej poprawi...
Żałuje tylko ze nie pojechaliśmy już w piątek...bo sie bidulka niepotrzebnie meczyla...

Oczywiście zdarli z nas jak na nich przystało... Zastanawiam sie czy ja mam na czole napisane
Zdzierajcie ile sie da... Chciał za wizytę 198 $ dopiero jak im powiedzialaam ze nie mam tyle to 100 mi zjechał plus antybiotyk około 25. $ a pan doktor spędził z nami w gabinecie może z 3 min...

Nie wiem jak ale ja chce do domu.... Już nikt mnie nie przekona ze tutaj jest lepiej...
Co z tego ze zaoszczedze na rzeczach martwych jak za swoje zdrowie i dziecka zapłacę prawie tyle co
Za miesięczny rent za mieszkanie....

A poza tym mam taka ochote na piwo... Ahhh Myszko z checks bym sie wprosila na jedno:p
 
reklama
Kanus zdrówka dla Mariczki, rany ile on chciał za wizytę? To ja mniej place za miesięczny abonament w prywatnej klinice

Zapominajka dziękuję czuje się całkiem dobrze...jeszcze trochę dycham ale bałam się iść między te wszystkie zarazki, powoli zaczynam szykować rzeczy bo coś ten czas szybko leci i już lada dzień będzie nad więcej..
A jak brzyski czują się?

Kajka Ty już po połowie....
 
Jejku Madziu Tobie naprawde zostalo juz tylko troszke......szok :szok::tak:
no i gdyby ten lekarz jeszcze ja zbadal tak od a do z....zajrzal do uszu, do gardla sprawdzil temperature i trzy razy przylozyl stetoskop do klatki i tyle..... pytania czy jest na cos uczulona i czy cos jej dawalam.....and bye....:zawstydzona/y:

Z tego wszystkiego zapomnialam zupelnie ,ze jestem w ciazy :p hahahah serio jakos w ogole nie myslalam o brzusiu itp a myslalam ,ze o czyms tak oczywistym nie da sie zapomniec.....
 
Kanus zdrówka dla Mariczki, rany ile on chciał za wizytę? To ja mniej place za miesięczny abonament w prywatnej klinice

Zapominajka dziękuję czuje się całkiem dobrze...jeszcze trochę dycham ale bałam się iść między te wszystkie zarazki, powoli zaczynam szykować rzeczy bo coś ten czas szybko leci i już lada dzień będzie nad więcej..
A jak brzyski czują się?

Kajka Ty już po połowie....

:szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D niom:-D
 
Witajcie w starym roku :-D

Madzienko ty za 4 tygodnie już możesz być na porodówce. No wierzyć mi się nie chce. Cieszę się, że lepiej się czujesz.

Kana straszne te ceny. Zupełnie nie wiem co powiedzieć. Zdrowiejcie szybciutko!

Ja zaraz zmykam na zakupy i klasycznie nie wiem, co na obiad...
 
reklama
Kochanienkie moje Wszystkiego Najwspanialszego na Nowy Rok 2013- spełnienia marzeń i oby był tylko lepszy od poprzedniego, buziolki dla Was, Waszych dzieciaczków i Waszych brzucholków:-)
 
Do góry