reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Cześć dziewczyny

Czy wasze dzieci też są takie przemądrzałe :/
dzisiaj zawiozłam Mateusza do przedszkola, ubiera buty i zaczyna sie wygłupiać, mówię do niego , że ma przestać, powtórzyłam to dwa razy aż spojrzałam się na niego groźnym wzrokiem :-) a on do mnie: " Mamo skup się lepiej na zapinaniu fartuszka " :szok:
No szok.
Dzisiaj mieli w przedszkolu sesje zdjęciową chłopcy pod tytułem : Elegancki łobuziak :-D
Ciekawę jak wyszły te zdjęcia.

Ja nie mam na nic czasu, chodze teraz do pracy ( do mojej siostry, bo odeszła jej sklepowa i poprosiła mnie o pomoc) Mam dwie zmiany ranna i po południowa. Jak chodzę na po południe to małego widzę tylko rano przed przedszkolem i 10 min jak go odbieram z przedszkola.
 
reklama
Agacia u nas też Majka czasem sie wymądrza. To chyba taki wiek, że dzieci się popisują, a moje zwracanie uwagi też nic nie daje, mówi że już będzie się normalnie zachowywała, a za chwilę to samo. Ale ostatnio bawiła się z kuzynką i obydwie były wymądrzałe, ale tylko przy dorosłych, a jak już nikt na nich nie patrzył to bawiły się normalnie :-)
 
Agaciu ja powiem coś strasznego... Mój nie tylko się zrobił przemądrzały i głupimi tekstami wali, ale jeszcze próbuje wydawać nam rozkazy, wali teksty że on nie jest od pomagania itp. Ma chimery jak jakas gwiazda z holiłudu. Koszmar. A jak coś jest nie po jego myśli to się potrafi rozpłakać i skutecznie obrazić.

Zanplo jak dla mnie dużo się dzieje. Ja na razie czekam na wyrys i wypis i jak to będę miała w łapkach zaczniemy działać. Mamy jakieś projekty, ale i tak pewnie będziemy szukali architekta. Pewnie się te formalności będą ciągnęły jak krew z nosa :(
 
reklama
Do góry