reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Agatkas kochana gratulacje!!!!

A mi właśnie przed chwilą położna powiedziała, że poniżej -10 się nie wychodzi... widać są różne szkoły :-)

Xpatrysiax - mogłam coś pokręcić :zawstydzona/y: i chyba faktycznie to -10 a nie -5.

Blizniaki a ze tak glupio spytam masz rozek albo koc?? Ja sie zorientowalam ze moj mlody po prostu bardzo lubi zeby go owijac ciasno wtedy lezy grzecznie. Wiec sprobuj moze swoja maluszke owinac kocem albo ciasno zapnij w rozek i zobacz jak jej tak bedzie:))

Dzwoneczka dzięki za podpowiedź :-) Jakoś nie skojarzyłam wcześniej, że mała mi super spała dopóki była zawijana w rożek. Tydzień temu odłożyłam rożek i... nici ze spania. Dziś zawinęłam ją znowu i mam nadzieję, że już teraz zawsze będzie tak ładnie spała ;-)
 
reklama
30.12.2008 o godzinie 16:50 przyszła na świat Zosia, waga 3350g ,55cm. O porodzie napisze jak już będe w stanie siedzieć przy komputerze.
pozdrawiam i gratuluje wszytkim nowym mamusiom
 
Agatkas!!!!!!!!! Ale super!! GRATULUJE CI KOCHANA!!!

Witam

Dzwoneczka moja córcia też potrafi zjeść 120 ml, powiedz mi kochana czy dopajasz swojego synka wodą lub herbatką?

Agatkas trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!


Herbatke podalam moze ze dwa razy w nadziei ze wspomoze brzuszek, bo Niki nie mogl zrobic kupki, a tak to nie podaje, bo cycus najlepszy, no i butle jak widze ze po cycusiu nadal glodny...ufff myslalam ze 120ml to naprawde duzo za duzo, ale widac nasze maluszki tyle wcinaja:-D

Agatkas kochana gratulacje!!!!



Xpatrysiax - mogłam coś pokręcić :zawstydzona/y: i chyba faktycznie to -10 a nie -5.



Dzwoneczka dzięki za podpowiedź :-) Jakoś nie skojarzyłam wcześniej, że mała mi super spała dopóki była zawijana w rożek. Tydzień temu odłożyłam rożek i... nici ze spania. Dziś zawinęłam ją znowu i mam nadzieję, że już teraz zawsze będzie tak ładnie spała ;-)

:-):-):-) chyba pierwszy raz pomoglam:-):-):-)
 
Marzycielka a dlaczego mała się odwodniła?

czyli herbatki z kopru włoskiego nie dawac :szok: ?


Marzycielko a czym kazał przpajac małą ile i kiedy??:sorry2:

Zapraszam na wątek o opiece ;-)
"Dzisiaj o 13.04 przyszla na świat Zuzanna. Waga 3400g i 58cm!"

Agatkas gratulujemy- nareszcie!!

30.12.2008 o godzinie 16:50 przyszła na świat Zosia, waga 3350g ,55cm. O porodzie napisze jak już będe w stanie siedzieć przy komputerze.
pozdrawiam i gratuluje wszytkim nowym mamusiom


Dziewczynki moje Kochane OGROMNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


zapominajka na watku o opiece się spotkajmy:tak::-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry