reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Okruszek, Agatkas gratulacje:-)

U nas wszystko wporządku, ja mam ciągle temp. Byłam u lekarza, ale nie bede nic pisac bo szkoda słów na tą ich słuzbe zdrowia. Mam nadzieje tylko ze nie mam jakiejs infekcji po cesarce:-(
 
AGATKAS, OKRUSZKU, serdecznie gratuluję i życzę dużo zdrówka wam i waszym księżniczkom

Renia, trzymam kciuki żeby choróbsako szybko sobie poszło.

Mała wykąpana, nakarmiona, mam nadzieje że pośpi, teraz ja lecę zadbać o siebie, a jutro jedziemy na usg bioderek.
Spokojnej nocki mamuśki
 
gratuluje wszystkim świeżo upieczonym mamusiom :-)
mój mały brzdąc nie spi..ale od parunastu minut jest zajęty karuzelą i..czkawką..a ja lece zjeść sniadanko....a wczoraj to na nic nie miałam czasu..mężulek poszedł juz do pracy a mały dal mi w dzień do wiwatu i jeszcze od 12 do ok 13-14meczylismy sie z kolką :-(ale dalismy rade...no i najwazniejsze zaparacia minęły i mały teraz puszcza pierdziochy na potęge o kupce nie wspominając :-D
 
Okruszku i Agatkas wielkie, ale to wielkie gratulacje, dla Was i Waszych malutkich szkrabków :tak:

To ile jeszcze zostało podwójnych mamuś :confused::confused::-D, bo się w tym już daaawno pogubiłam :-D:-D:-D
 
reklama
Agatkas, Okruszku - GRATULACJE!!!!!!!!

To co już wszystkie rozpakowane???:-)

Coś się Yoka dawno nie odzywała. :confused:

U nas noce jakby spokojniejsze tfu tfu :-)

Wczoraj zaszalałam na allegro :-D i kupiłam Jaśkowi juz troche większych ubranek.
 
Do góry