reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Hej.

U mnie w domu szpital normalnie. Ja wyzdrowialam a Adrian i dzieci chore :-( Ksawery ma tylko na szczescie maly katarek ale jednak.

Wczoraj bylam na solarium i spalilam sobie ryjek, dzis cierpię a chcialam tylko sie troszke wygrzac bo taki mróz. Babka powiedziala ze na tym lozku 10 minut nie opali mnie za bardzo-mylila sie :wściekła/y:

Co do krwawienia po porodzie to ja zaczynam sie martwic bo wczoraj minelo mi 6 tyg a ja od jakis 2-3 tyg mam takie male plamienia. Nie jest tego duzo bo wkladka sama wystarczy ale jednak leci albo sluz brazowawy albo sluz z krwia :-(
 
reklama
landryneczko-to twój brzdąc i tak nie je aż tak duzo..mój jak sie przyssa to 110wcina...jak do lekarza jechałam to odciągnęłam a jak wróciłam to musiałam go jeszcze troszke dokarmić.ostatnio cały dzien mi na cyckach wisiał to takie miękkie były jak nigdy :-)aż się zaczęłam bac że mu zbraknie

to moj wlasnie zjadl 70 mil mojego mleka i musialam mu dac jeszcze mleko modyfikowane 40 mil i dopiero zasnol...
 
Witajcie mamunie;-)
Agatkas i Okruszku gratulki ogromniaste!!!!!!!!!

wpadam do Was jak zwykle na chwilunie zobaczyc jak zyjecie:-) ja po malutku zaczynam sobie jakos radzic choc Bianeczka od kilku dni sie dziwnie prezy i postekuje- chyba ma zaparcia i nie wiem od czego:baffled: prawie nic nie jadam:zawstydzona/y: nocki mam nie przespane,ale staram sie odsypiac w dzien i jakos leci.. Z tego wszystkiego spadlo mi 10kg wiec sa i plusy,ale dupke dalej mam jak szafe czterodrzwiowa:-D:rofl2:

Dorotko gratulki- kurcze rodzilysmy tego samego dnia i moze w tym samym szpitalu??Gdzie rodzilas kochana?
 
Hej.

U mnie w domu szpital normalnie. Ja wyzdrowialam a Adrian i dzieci chore :-( Ksawery ma tylko na szczescie maly katarek ale jednak.

Wczoraj bylam na solarium i spalilam sobie ryjek, dzis cierpię a chcialam tylko sie troszke wygrzac bo taki mróz. Babka powiedziala ze na tym lozku 10 minut nie opali mnie za bardzo-mylila sie :wściekła/y:

Co do krwawienia po porodzie to ja zaczynam sie martwic bo wczoraj minelo mi 6 tyg a ja od jakis 2-3 tyg mam takie male plamienia. Nie jest tego duzo bo wkladka sama wystarczy ale jednak leci albo sluz brazowawy albo sluz z krwia :-(


wlasnie mam taki kremowy ciut ciemniejszy od kremowego niewielki sluz:zawstydzona/y::zawstydzona/y: sorrki za szczeguly:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: martwie sie tym moim bolem w podbrzuszu jak na okres dziewczyny po cesarce czy wsa tez tak podbrzusze pobolewa?????:baffled::baffled: boje sie zeby cos z ta rana wewnetrzna sie nie dzialo:-:)-(
 
Justine, widzę ze fatalnej serii ciąg dalszy, ale jak zwykle dzielnie sobie poradziłaś.
No i Lenka jak duza dziewczynka:szok:
Moja Magdusia ma 5 tygodni i waży 3kg z kawałeczkiem.

Landryneczko, gratuluję apetytu synkowi.

Kankiya, super ze 10 kg mniej, niedługo wskoczysz w swoje sexi ciuszki;-)

Cyprysiowa, kuruj tych swoich chłopaków jak najszybciej.

Marzycielko, fajnie ze mazs czas na fryzjera, do mnie w sobotę przyjdzie siostra i zrobi mi włoski w domu, bo raczej nie mam jak wyjść na kilka godzin z domku.

A my bylismy dzisiaj na usg bioderek i wzsytko jest jak najbardziej ok, teraz kontrol jak będzie miała 6 miesięcy.
 
reklama
Hej hej

Byłam dzisiaj u lekarza i okazało się ze złapałam grype. Mam zapisane antybiotyki. Mam lezec :baffled:, ciekawe jak to zrobic przy moim małym. A co najciekawsze zakładac maseczke jak karmie małego i .... jak najmniej z nim przebywac :dry:.
 
Do góry