reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Jeśli chodzi o spotkanie, to ja jestem chętna, o ile koszty nie będą kosmiczne.

Jest takie biuro Natura Tour oni dysponują ośrodkami w całej polsce które dawniej podlegały PKP mają bardzo fajne promocje i przystępne ceny tylko niestety z jeziorem w centralnej polsce nic nie ma, za to jest las- w Spale (wiecie tam gdzie Kwaśniewski się wczasował ze szpiegami :-D) i taki weekend z wyżywieniem to koszt 130 zł a dzieci do 2 lat gratis przynajmniej tak jest u nich na stronie
Kolonie i obozy wczasy w górach ośrodki konferencyjne również wypoczynek nad morzem, zielone szkoły.
ja kiedyś byłam z nimi w Zakopcu i było całkiem nieżle i niedrogo
mają swoje agencje w wielu miastach a i przez internet też można rezerwować i pewnie dałoby sie tak zrobić żeby każda wpłacała kaskę bezpośrednio na konto biura co Wy na to?
Mają też fajne wyjazdy dla matki z dzieckiem ale to w ciągu roku szkolnego więc ja nie byłam nigdy ale cena niezła:tak:
 
reklama
Agacia ja to Cie podziwiam:)) 16 osob - ja bym uciekla:)))))))))), ale za knajpe tez chyba wolalabym nie placic:)

A jak Mati reaguje jak go odkladasz??Placze? Jak ja na to wpadlam:)))

Moze sprobuj go odlozyc do lozeczka, tylko nie jak spi i nie super delikatnie. U mnie dziala. No i Nikodem bardzo lubi hustawke, moze ona odciazylaby ci raczki? Myslalas o tym? Ja akurat mm taka.
Fisher Price Rainforest cradle swing : mothercare

Ale sa rozne i napewno dzialaja. Ja swoja kupilam na ebay:)) Wyszlo o polowe taniej. Ach i mojemu sporo pomaga smoczek. Spokojniejszy jest:)
 
Cholibka cały dzień światła nie miałam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Dzwoneczka z Kaną wszystko oki tylko teraz mieszka u teściowej a tam nie ma kompa.
Paola my to możemy się razem wybrac na ten zlot. Szkoda tylko że żadna z nas nie ma prawka...
 
Ja też jestem za spotkaniem!!!! Najlepiej w okolicach Łodzi ;-) Warszawka też może być-mam sentyment do tego miasta, bo mieszkałam tam przez 5 lat :-) Ale je na pewno przyjechałabym z moim G, bo daaawno już nie prowadziłam samochodu i z Małym bałabym się ryzykować.
U mnie już lepiej-gorączki nie mam, więc antybiotyk działa :-)
 
Jest takie biuro Natura Tour oni dysponują ośrodkami w całej polsce które dawniej podlegały PKP mają bardzo fajne promocje i przystępne ceny tylko niestety z jeziorem w centralnej polsce nic nie ma, za to jest las- w Spale (wiecie tam gdzie Kwaśniewski się wczasował ze szpiegami :-D) i taki weekend z wyżywieniem to koszt 130 zł a dzieci do 2 lat gratis przynajmniej tak jest u nich na stronie
Kolonie i obozy wczasy w górach ośrodki konferencyjne również wypoczynek nad morzem, zielone szkoły.
ja kiedyś byłam z nimi w Zakopcu i było całkiem nieżle i niedrogo
mają swoje agencje w wielu miastach a i przez internet też można rezerwować i pewnie dałoby sie tak zrobić żeby każda wpłacała kaskę bezpośrednio na konto biura co Wy na to?
Mają też fajne wyjazdy dla matki z dzieckiem ale to w ciągu roku szkolnego więc ja nie byłam nigdy ale cena niezła:tak:

całkiem rozsądnie :tak:
 
- hobby: dzielimy się naszymi zainteresowaniami - ktoś umie strzelać fajne fotki, opowiada o tym, ktoś gra na instrumencie, ktoś inny robi piękne kompozycje kwiatowe - na bank mamy tu przedstawicielki róznych pasji...
Tak w sprawie pasji to ja jestem maniaczka haftu krzyżykowego, ale tego właściwie uczyć się nie trzeba, bo proste, ale wymaga cierpliwości i duuuużo czasu więc na sabacie się nie sprawdzi, bo musiałybyśmy tam ładne parę dni posiedzieć, coby nam się udało jaskiś hafcik skończyć:-D
a w kwesti zdjątek, to prawie całe ostatnie 10 lat spedziłam w branży foto, ale sprawy czysto techniczne wywoływanie odbitek, zdjęcia do dowodu, retusz starych fotografii, artystą się niestety nie czuję i to nie jest moja pasja a jedynie praca:sorry2:do której zresztą na razie nie wracam, chciałabym się Patką nacieszyć przynajmniej 2 lata bo przy Tomku szybko musiałam do pracy wrócić i bardzo mi było brak tych chwil gdy dorastał a ja nie miałam dla niego czasu:-:)-(
No niestety czas pokaże czy nasz budżet to wytrzyma, ja nie zrobię przecież na dzieciakach takich cięć jak minister Klich w MON :-D:-D
Pozdrawiam cieplutko
Ps. Klepię w te klawisze bo na nic innego już nie mam siły po dniu dzisiejszym ledwie wyrobiłam: wizyta u mojej ginki, usg stawów Patki no i jeszcze dobijałam się do pediatry bo nie można się było zarejestrować na zdrowe dziecko a ja miałam milion pytań o kupki i inne i wkońcu się wkurzyłam i przepisałam mała do innej przychodni gdzie jest trzech pediatrów - trochę dalej ale zupełnie inna atmosfera miłe rejestratorki, pomieszczenia pomalowane w wesołe kolory, więc mam nadzieję, że lekarze też przyjaźniejsi :-)
 
Agacia ja to Cie podziwiam:)) 16 osob - ja bym uciekla:)))))))))), ale za knajpe tez chyba wolalabym nie placic:)

A jak Mati reaguje jak go odkladasz??Placze? Jak ja na to wpadlam:)))

Moze sprobuj go odlozyc do lozeczka, tylko nie jak spi i nie super delikatnie. U mnie dziala. No i Nikodem bardzo lubi hustawke, moze ona odciazylaby ci raczki? Myslalas o tym? Ja akurat mm taka.
Fisher Price Rainforest cradle swing : mothercare

Ale sa rozne i napewno dzialaja. Ja swoja kupilam na ebay:)) Wyszlo o polowe taniej. Ach i mojemu sporo pomaga smoczek. Spokojniejszy jest:)
No płacze płacze, a właściwie to woła mnie :tak:, a lezaczek ma :tak:, polezy w nim jak ma dzien i ochote, ale to juz cos :zawstydzona/y:.
 
czesc laseczki!!!ja dzisiaj z desperacji wlozylam Mary do hamaka i bujam bo juz mi rece mdleja:tak:
MOPKU,kochana,ja za nic nie moge tej stronki otworzyc cio wkleilas linke,blad i blad mi wyskakuje...
 
reklama
Do góry