reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Witam z popołudniową kawką.
Wybrałam się z młodym do fryzjera i więcej tego nie zrobię. Dobrze, że obcina mnie dobra koleżanka bo wstyd jak nie wiem. Dowiedziałam się, że Iggy boi się suszarki, nożyczek, wałków, mycia włosów. W domu do nożyczek był pierwszy...

Darina a spróbuj młodą karmić nie w foteliku. Może ona nie lubi być unieruchomiona.


Aaaaa zapomniałam wam powiedzieć że od trzech dni mam aparat stały na zębach...masakra...na razie nic normalnie nie mogę zjeść. Mam przymusową dietę odchudzającą...jem tylko jogurty i rozmokłe płatki z mlekiem.... Wyglądam jak Ula Brzydula:)

Po tygodniu powinno być już lepiej.

Tygrys dawaj fotkę.


My mamy taki rowerek jak na pierwszej aukcji, tylko bez daszka. Nie łudzę się, że długo wytrzyma...
 
Hej

My mamy rowerek podobny do Madzienki rowerka .

Darina mój Mati też teraz ostatnio przechodzi samego siebie, wszystko wymusza krzykiem.
 
Witam
U nas masakra ostatnio malutka przechodzi samą siebie całymi dniami płacze albo świga się na podłogę jak coś jest nie po jej myśli albo jej się coś zabierze lub zabroni, już wariuję od tej jej histerii bo trwa to już od dłuższego czasu. Nie chce jeździć wózkiem, spać i jeść po wielkiej walce zasypia ok 22 i budzi się o 5 rano a w nocy kilka pobudek a czasem kilkanaście, rano i wieczorem pije mleko ale w ciągu dnia to ciężko cokolwiek jej dać bo krzyczy nie, nie, nie... i się wyrywa nie daje się posadzić do krzesełka. Już sama nie wiem co mam robić, czy u was też tak jest? Może coś mi poradzicie bo jestem totalnie zrezygnowana:-(.

nie wiem co Ci doradzić bo u mnie nie jest dużo lepiej.
Też wymiękam, Bartek jak tylko coś nie pójdzie po jego myśli też zaczyna histeryzować, rzuca się na podłogę i tak płacze że oszaleć można, za nic nie chce się uspokoić. A jak się wkurzy to rzuca wszystkim co mu wpadnie w rączki. Mam nadzieję że mu to przejdzie z czasem bo chyba mnie wywiozą :szok:
Pobudki w nocy też mamy, ale zwalam na ząbki :-p Jedyne z czym jest u nas lepiej to jedzonko, bo ładnie siedzi i je, czasami coś mu strzeli do główki i rzuci chlebkiem lub parówką, ale zazwyczaj jest ok.

zastanawiam się jaki rowerek zamówić Alexowi bo teściowie emanują dobrocią więc korzystamy:-D

my mamy taki bez udziwnień, tzn bez żadnych zwierzaków czy innych takich... po prostu bardziej mi się podobają takie tradycyjne. Jutro zrobię fotkę to wrzucę. A mały rowerek bardzo lubi :tak:
 
Jak naładuje baterie w aparacie to wstawię;)
To masz taki nowoczesny aparat na baterie? ;-);-);-):-D:-D:-D

My nie mamy jeszcze rowerka. Kupiłam dzisiaj małej kilka ubranek i pół dnia spedziłam na pisaniu CV i listu motywacyjnego po polsku i angielsku. Nie wiedziałam, że zajmie mi to tyle czasu, z przerwami na jedzenie i zajęcie sie Mają haha. Byłyśmy na tak długim spacerze, że aż poczułam nogi, co już mi ise dawno nie zdarzyło :-), brak kondycji, trzeba to poprawić.
 
U Pati kolejny dzień biegunki, lekarka kazała dalejej posawac smecte i Dicloflor, stwierdziła ze Pati nie jest odwodniona i dalszą dieta mamy to dziadostwo zwalczyć, reszta rodzinki juz ok,
my nie mamy rowerka, podoba mi sie ten zalinkowany przez Pyciolka:tak:ale wacham sie czy kupowac taki mały rowerek, wolałabym na razie siodełko dla Pati i pojezdzic na własnym rowerze wreszcie, ale tchórzę ze cos sie stanie, przewrócę sie nagle, ktos w nas wjedzie, itp. :sorry:
Pati róznie z zachowniem czasem swiruje, a czasem grzecznie słucha, nie zapeszam ale ostatnio az tak nie odprawia histerii, bywało gorzej
 
a my pospalismy do 8.50:szok: mała pobudka w nocy potem po 6 mleko i jeszcze kimnął:szok::-Dmoże moje dziecko stanie się śpiochem:szok::szok::-D:-D:eek::eek:

zamówiłam rowerek wzoraj dla małego...babci się podobał i wyraziła zgodę:-D:-D
nie mogę się doczekać jak przyjdzie...spadamy na śniadanko:tak:
 
Wczoraj pół dnia spędziliśmy w aquaparku, Bartek był wniebowzięty, szalał na sztucznych falach i na rzece :tak::tak: było super, spotkaliśmy tam nawet naszą instruktorkę z nauki pływania ;-)

co do rowerka to zdjęcie wklejam na zakupy
 
reklama
Dzień dobry:) My byłyśmy u fryzjera od rana i Zuza ma coś a'la bob;) Wstawiam fotę :)

Wygląda cudnie....ja tez mysle o wizycie u fryzjera ale obawiam sie czy wysiedzi choc chwilkę spokojnie:tak::tak:

Wczoraj pół dnia spędziliśmy w aquaparku, Bartek był wniebowzięty, szalał na sztucznych falach i na rzece :tak::tak: było super, spotkaliśmy tam nawet naszą instruktorkę z nauki pływania ;-)

co do rowerka to zdjęcie wklejam na zakupy

Zazdroszcze aquaparku:tak::tak::tak:
 
Do góry