reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Witam po weekendzie :-) szkoda ze już się skonczył. W sobote mieliśmy imieniny teścia i grilla, a wczoraj i dzisiaj speczdzilismy u moich rodzicow, wiec weekend zajęty.
Ollcia te zdjęcia siatki wstawię jutro bo dzisiaj już nie chce mi się przerzucić z aparatu.
Mąż zrobiła właśnie grilla na balkonie więc zmykam zajadać karkóweczkę.
Musze się wybrać na jakieś zakupy i kupić Majce czapki na lato bo zostałyśmy bez, a tu takie cieplutko się robi.

U nas jak są reklamy to Maja odwraca się i ogląda, ale z innego pokoju nie przylatuje, chociaż ramówkę tvnu to wszędzie usłyszy :-)
 
halo ;-)
witam po powrocie z weekendu komunijnego :tak: było bardzo fajnie, chrześniak zadowolony. Oprócz pieniędzy dałam mu też zegarek.
Tylko droga w tamtą stronę masakryczna, były straszne korki, jechaliśmy 6 godzin :eek::baffled: Do domku już dużo szybciej bo 3 godzinki.
Bartkowi będą szły dolne czwórki i nocki mamy okropne :-(


Iwonka, witamy :tak:
Jeśli chodzi o reklamy to u nas nie ma takiej reakcji, za to biegnie tak jak usłyszy muzykę która mu się podoba - ostatnio mamy szał na Memories.
 
Witam po weekendzie

U nas sezon grillowy nie rozpoczęty:-(, w sobote i neidziele kisiliśmy się w domu, a na wczoraj mielismy przygotowane wszystko na grilla, ale cały dzień lało, wiec mięso było z piekarnika.
Byli znajomi i było miło, pomijając to, ze cały czas kłócę sie ze swoim, pomału mam tego wszystkiego dość.

Ollcia, super, ze wyjazd na komunie udany, no i najważniejsze, że chrześniak zadowolony.

Agaciu, a jak tam u Was po komunni?

Witam nowa mamuskę, pisz częściej.

Kokusia, spóźnione życzonka imieninowe, wszytskiego naj, naj, naj....

Madzienko, sądzę, ze impreza sie odbedzie, ale w innym terminie, bo chyba ciężko bedzie im coś zorganizować tak naprędce, tym bardziej, ze impreza miała byc spora. Do pracy ide po 10 więc zobaczę co i jak, pewnie już przyszedł jakiś fax lub mail odwołujący zaproszenie.

Miłego, słonecznego dnia
 
majowy weekend minął pod znakiem grilowania i obżarstwa:zawstydzona/y:codziennie od piatku byliśmy na grilu:eek:jak nie u tesciów,to u mojej siostry albo u mojej mamy:eek::eek:5 kg do przodu jak nic:sorry::sorry:

Mój kochany chłopczyk pojechał już dzisiaj o 1 nad ranem na delegacje a ja już pękam z tęsknoty:-(myślałam,że im dłużej będzie to trwało to się przyzwyczaimy...ale jest coraz gorzej, każdy wyjazd jest dla Nas okropny:-(a kazdy kolejny jeszcze gorszy:-(

ahhhh spadam bo tylko smucę
 
Kokusia, spóźnione życzonka imieninowe, wszytskiego naj, naj, naj....

dziękuję:*

majowy weekend minął pod znakiem grilowania i obżarstwa:zawstydzona/y:codziennie od piatku byliśmy na grilu:eek:jak nie u tesciów,to u mojej siostry albo u mojej mamy:eek::eek:5 kg do przodu jak nic:sorry::sorry:

Pyciolku może nie będzie tak źle. Ja sobie cały długi weekend zrobiłam wolny od diety (chociaż wyjściowo miała być tylko sobota;-)) i było baaardzo niedietetycznie i dziś tylko kg na plusie który mam zamiar szybko pogonić:tak::tak::tak:.

A tak w ogóle to witamy się wtorkowo. Miało być słońce i go nie ma:baffled: Póki co nie podoba mi się ta majowa pogoda:no:
 
Mój kochany chłopczyk pojechał już dzisiaj o 1 nad ranem na delegacje a ja już pękam z tęsknoty:-(myślałam,że im dłużej będzie to trwało to się przyzwyczaimy...ale jest coraz gorzej, każdy wyjazd jest dla Nas okropny:-(a kazdy kolejny jeszcze gorszy:-(

ahhhh spadam bo tylko smucę

Jeśli się tak strasznie męczycie to może niech D w między czasie porozgląda się za czymś innym co nie wiązałoby się z tak częstymi i długimi jego wyjazdami:dry: Bo jeśli nie dajecie rady przywyknąć to chyba lepiej mieć mniej kaski niż ciągle się męczyć
 
Witam po weekendzie.
U nas pogoda była paskudna, więc cieszę się, że żadnych wielkich planów nie mieliśmy.

Iggy na reklamy też tak nie reaguje.
 
Hejka witam sie poweekendowo ;-)
nie miałam planów ale sie zrobiły w ostatniej chwili jak to zwykle bywa i miałam gości w sobotę, w niedziele my sie wybralismy na wies do cioci oczywiscie pogoda pozostawia wiele do zyczenia no ale coż,
Pati szaleje za reklamami w TV
Blizniaczku ja tez z moim drę koty ciągle, mam wrazenie jakby nagle po 10 ciu latach zmienił sie w kogos innego :-( ale coz raz gorzej, raz lepiej, jakos trzeba ciagnąc do przodu
 
reklama
Ollcia to mieliście bardzo długą podróż.
Bliźniaki mam nadzieję, że się wszystko ułoży. U nas ostatnio też jakoś tak dziwnie, nie ma już tego romantyzmy co kiedyś, jakbym stała się dla męża powszedniością :-(

Tak wygląda nasz balkon z siatką.
 

Załączniki

  • IMG_4954.jpg
    IMG_4954.jpg
    47,5 KB · Wyświetleń: 22
  • IMG_4956.jpg
    IMG_4956.jpg
    41,4 KB · Wyświetleń: 23
Do góry