reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Ollcia my mamy wizytę na 10:00, ale ile nam tam zejdzie to nie wiem.....A jest jakaś bawialnia blisko SCCS? Bo szczerze powiem że nie znam Zabrza za bardzo.... aha i ja będę z mężowym ale on chyba nie przeszkadza;)?
Aaaa Ollcia już Cię dawno miałam zapytać czy nie znasz Grzegorza Zająca z Zabrza:) Albo w naszym wieku albo rok starszy:)

oj, nic mi to nazwisko nie mówi...
hmm, w sumie jakieś 5 min autem od SCCS jest fajna bawialnia :)
my na basen jednak nie jedziemy, bo droga tam jest nieprzejezdna...
podam Ci na priv mój nr telefonu, więc jakby coś to zadzwoń :)
 
reklama
oj, nic mi to nazwisko nie mówi...
hmm, w sumie jakieś 5 min autem od SCCS jest fajna bawialnia :)
my na basen jednak nie jedziemy, bo droga tam jest nieprzejezdna...
podam Ci na priv mój nr telefonu, więc jakby coś to zadzwoń :)

Ok jakby co to będę dzwonić! A jak się nazywa ta bawialnia żebym sobie na mapie sprawdziła:) Ja myślę że koło 11.00 już będziemy wolni, ale nie wiem jak Wy z czasem?
 
Witam;
wygląda na to, że dziś ja zapalam światło :)

Myślicie, że będzie w tym roku jeszcze ciepło i słonecznie?

Jest jakas mama, która nie była jeszcze z maluchem na szczepieniu?
 
Hejka witam w kolejny ponury majowy dzień, niby nie pada ale jak tu łazić w taką pogodę, wszystko mokre brrrr
Mopku a co sie stalo siostrze jesli moge zapytac?
siostra jest w ciąży (11/12 tc) i miała krwawienia, ale juz jest w domu i jak bedzie lezec plackiem to moze sie udać, a ma za sobą 2 niepowodzenia, wiec strasznie się martwię

Jest jakas mama, która nie była jeszcze z maluchem na szczepieniu?

mu byłysmy w zeszłym tygodniu na mmr, a końcem czerwca infanrix nas czeka, ale jutro ostatni dzień ewentualnych powikłań po mmr i na szczescie do tej pory nic złego sie nie działo, wiec sie cieszę ze to juz za nami
 
Czesc kochane moje;*

Oj mamuśki czytając o waszej brzydkiej pogodzie musze się pochwalic,bo ja od wczorja mam sloneczko:) u nas wczoraj to duchota i chyba z 23 stopnie byly.....wieczorkiem deszcz spadl ,ale pozniej sie wypogodzilo.....w nocy tez padalo,rano mega mgla,a teraz znowu sie pokazuje sloneczk oi znowu parno.....tak wiec zapraszam do Tczewa:)

A ja musze sie Wam pochwalic.....wczoraj odpisala mi babeczka z przedszkola prywatnego u nas w Tczewie.....odnosnie Mariczki,...,ze sa takie male dzieciaczki,ze nie musi ona jeszcze spelniac zadnych warunkow rozowjowych, jest pani przedszkolanka, pani do pomocy w sprawch higienicznych i pani od ubierania i karmienia maluszkow.....no i dzisiaj Mis moj z nia ppojechal tam,bo my chcemy mala poslac od wrzesnia,a pani kazala nam przyjechac i okresli wstepnie czy mala sie nada od tego czasu.....no i Pani zakazal Kamilowi pojsc sobie na godzinny spacerek,a Mari byla z dziecmi....podobno byla wzniebowzieta dopoki nie zauwazyla po jakis 20 min ze kamila nie ma.....wtedy byl placz,ale tylko troche.....ale mowila,ze widacb ylo,ze posmutniala..... dzieci ja rozweselaly.....jutro idziemy znowu,bo bedzie glowna dyrektorka to z nia bedziemy gadac....co i jak.....ta opiekunka grupy się smiala,ze Mari to aparatka jak nic...:-p

Nio teraz nasz bąbel spi,a ja ogarniam co trzeba,,,,,

Przesylam Wam ogrom sloneczka i buziaczki:*
 
Witam;
wygląda na to, że dziś ja zapalam światło :)

Myślicie, że będzie w tym roku jeszcze ciepło i słonecznie?

Jest jakas mama, która nie była jeszcze z maluchem na szczepieniu?

na to 5 w 1 idziemy jakoś w połowie czerwca... a na tym ok 13 miesiąca życia już dawno byliśmy.




Mi udało się dzisiaj spotkać z Agatkas :tak: super laska z fajnym mężusiem, a Zuzia jest przeurocza :tak: tylko Bartkowi daleko było do gentelmana :dry:
 
Jest jakas mama, która nie była jeszcze z maluchem na szczepieniu?

My nie bylismy ale idziemy po niedzieli

Hejka witam w kolejny ponury majowy dzień, niby nie pada ale jak tu łazić w taką pogodę, wszystko mokre brrrr

siostra jest w ciąży (11/12 tc) i miała krwawienia, ale juz jest w domu i jak bedzie lezec plackiem to moze sie udać, a ma za sobą 2 niepowodzenia, wiec strasznie się martwię



mu byłysmy w zeszłym tygodniu na mmr, a końcem czerwca infanrix nas czeka, ale jutro ostatni dzień ewentualnych powikłań po mmr i na szczescie do tej pory nic złego sie nie działo, wiec sie cieszę ze to juz za nami

Mopku trzymam kciuki za siostrę....

i żeby żdne powiklanie po mmr już nie zawitały do was

Czesc kochane moje;*

Oj mamuśki czytając o waszej brzydkiej pogodzie musze się pochwalic,bo ja od wczorja mam sloneczko:) u nas wczoraj to duchota i chyba z 23 stopnie byly.....wieczorkiem deszcz spadl ,ale pozniej sie wypogodzilo.....w nocy tez padalo,rano mega mgla,a teraz znowu sie pokazuje sloneczk oi znowu parno.....tak wiec zapraszam do Tczewa:)

A ja musze sie Wam pochwalic.....wczoraj odpisala mi babeczka z przedszkola prywatnego u nas w Tczewie.....odnosnie Mariczki,...,ze sa takie male dzieciaczki,ze nie musi ona jeszcze spelniac zadnych warunkow rozowjowych, jest pani przedszkolanka, pani do pomocy w sprawch higienicznych i pani od ubierania i karmienia maluszkow.....no i dzisiaj Mis moj z nia ppojechal tam,bo my chcemy mala poslac od wrzesnia,a pani kazala nam przyjechac i okresli wstepnie czy mala sie nada od tego czasu.....no i Pani zakazal Kamilowi pojsc sobie na godzinny spacerek,a Mari byla z dziecmi....podobno byla wzniebowzieta dopoki nie zauwazyla po jakis 20 min ze kamila nie ma.....wtedy byl placz,ale tylko troche.....ale mowila,ze widacb ylo,ze posmutniala..... dzieci ja rozweselaly.....jutro idziemy znowu,bo bedzie glowna dyrektorka to z nia bedziemy gadac....co i jak.....ta opiekunka grupy się smiala,ze Mari to aparatka jak nic...:-p

Nio teraz nasz bąbel spi,a ja ogarniam co trzeba,,,,,

Przesylam Wam ogrom sloneczka i buziaczki:*

Mariczka przedszkolaczek...super....a ile u was takie przedszkole kosztuje????

Mi udało się dzisiaj spotkać z Agatkas :tak: super laska z fajnym mężusiem, a Zuzia jest przeurocza :tak: tylko Bartkowi daleko było do gentelmana :dry:

Zazdroszcze spotkania!!!

Witajcie u nas od wczorajszego poludnia super pogoa cieplutko i slonecznie do teraz:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:wlasnie lunąl deszcz i waliły pioruny!!!!
Czy ta pogoda powariowała???
 
Witam;
wygląda na to, że dziś ja zapalam światło :)

Myślicie, że będzie w tym roku jeszcze ciepło i słonecznie?

Jest jakas mama, która nie była jeszcze z maluchem na szczepieniu?

my tez nie bylysmy, idziemy w czerwcu
u nas dzis jakos w miare slonecznie
bylam na usg piersi, wszytsko oki
corcia spi, a ja obijam sie:-)

olcia, a fotki ze spotkania sa?
 
reklama
Mi udało się dzisiaj spotkać z Agatkas :tak: super laska z fajnym mężusiem, a Zuzia jest przeurocza :tak: tylko Bartkowi daleko było do gentelmana :dry:

Hej dziewczynki:) My właśnie wróciłyśmy i jak Ollcia wspomniała udało nam się spotkać:) Było bardzo fajnie! Bartuś rewelacyjny:) Biegał jak nakręcony samochodzik! Tylko Zuza jakoś tak mało towarzyska aż się Bartek zdenerwował;):-D:-D Zdjęcia wstawię niedługo:)
Ollcia dziękuję za fajną laskę:zawstydzona/y:;-) Ty też jesteś świetna!
Mój mąż teraz uczy Zuzię że trzeba oddać;) a nie zaczynać ryki;)
 
Do góry