reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witajcie

U nas wszystko ok. Niestety woda podeszła już pod pierwsze domy blisko Warty i ludzie będą najprawdopodobnej ewakuowani.

Ślicznie mamy dzisiaj na dworze.
Po południu idziemy na szczepienie.


Wszystkiego najlepszego mamusie w nasze święto ;-)
 
reklama
Witam kochane mamuśki

KOCHANE mamuśki nasze.....wszystkiego Najlepszego z okazji DNIA MAMUSI:)

jesteście wszystkie wspaniałe:*:*:* ściskamy z Mariczką:*

bukiet-slubny-47.jpg


Podłączam się pod śliczne życzonka


Ja już dziś w dużo lepszym humorku. Właśnie wróciliśmy z zakupów a po obiadku wybieram się do mamy z kwiatkami
 
Kokusiu oby ten lepsiejszy humoerk to juz został tak na stałe:) buziaczki:*

Agaciu i cio tam u Ciebie????? mam nadzijee,ze wszystko dobrze?Dagulla tak samo???? napiszcie cosik!!!
 
Witajcie

U nas wszystko ok. Niestety woda podeszła już pod pierwsze domy blisko Warty i ludzie będą najprawdopodobnej ewakuowani.

Ślicznie mamy dzisiaj na dworze.
Po południu idziemy na szczepienie.


Wszystkiego najlepszego mamusie w nasze święto ;-)
dopiero doczytałam......mam nadzieje,ze bedzie odbrze!!!trzymam kciukasy!!!!
 
Niestety Mati nie został dzisiaj zaszczepiony ponieważ ma zaczerwienione gardło (podobno od ząbków, które idą masowo)


Szmery na serduszku są , dostalismy skierowanie do hirurga z przepuklinką a z tamtąd do szpitala na operację.
Ciężki dzień ... załamałam się :-(
 
Hejka Babeczki
Znow szaro buro i kropi, siedzimy w domku:-(
Agaciu musisz byc dzielna, nie denerwoj sie tak strasznie jakby bylo zagrozenie ze strony serducha to na pewno nie podjeli by sie operacji, dokladnie wszystko zbadaja najpierw, uszy do gory
 
reklama
Siemanko dziewczynki czwartkowo;)

Jeszcze dwa dni i weekend:)

Agaciu kochana....bedziemy wszystkie trtzymały kciuki...jestem pewna ,ze bedzie dobrze,...przykro mi,ze musisz sie tak stresowac.....:*:*
ściskamy mocko:*

uNAS SZARO I BURO.....ale na spacerek standardowo pojdziemy....wlsnie wyslałaysmy z Mari tatusia po buleczki i cos dobrego...a my ogladamy dzien dobry TVN...
miłego dzionka laseczki:*
 
Do góry