reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Witajcie Grudnióweczki - wpadłam sie podzielic z wami swoimi wieściami :-) mimo modłów i wielkiego pragnienia córy bedzie chłopakk u mnie(obecnie17tc)
ponoc do trzech razy .... ale watpie i w powodzenie nawet przy trzecim hehehehe
 
Haj dziouszki, udało mi się wszystko nawet nadrobić....Nie mam zupełnie czasu ostatnio... Ten Spis robię do 20.00 później jeszcze troszkę w domu robotki i padam:( Ale na szczęście już niedużo mi zostało. Obiecuje za 2 tyg poprawę!
 
Ja właśnie wywaliłam dwa wory zesputych zabawek.:tak: I jeden jeszcze mam nieużywanych prawie to do kościoła oddam. wreszcie się spięłam i zrobiłam porządki u Jaśka w zabawkach. Zostawiłam sobie na pamiątkę tylko jedną grzechotkę i jeden gryzaczek - te które Jaś lubił najbardziej. Jak się kiedyś doczekam wnuków to oddam :-D

Artels - przynajmniej z chłopakiem to już będziesz wiedziała co i jak ;-)

Moja siostra też jest w ciąży. Już połowa 4 miesiąca. I najprawdopodobniej będzie druga córka :-)
 
hehheheheh dostalismy sie do przedszkola :)))))))))))))
Gratuluj!!

Witajcie Grudnióweczki - wpadłam sie podzielic z wami swoimi wieściami :-) mimo modłów i wielkiego pragnienia córy bedzie chłopakk u mnie(obecnie17tc)
ponoc do trzech razy .... ale watpie i w powodzenie nawet przy trzecim hehehehe

Gratuluj, zdrówka dla was! Do trzech, razy sztuka... ale za 4 może przyjsc nauka :D

Anoli jak Hania?
 
reklama
Witajcie Grudnióweczki - wpadłam sie podzielic z wami swoimi wieściami :-) mimo modłów i wielkiego pragnienia córy bedzie chłopakk u mnie(obecnie17tc)
ponoc do trzech razy .... ale watpie i w powodzenie nawet przy trzecim hehehehe

gratulacje

Witajcie!

Myszko gratulacje dla siostry.

i my gratulujemy:tak::tak::tak::tak::tak:


pyciolku gratulacje

dzisiaj same gratulacje:-)))))))))))))
 
Do góry