reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Madzienko ja też poproszę. Bardzo mi się te bombki podobają :tak:

Aniu to chyba autobus kupicie :-D
A kiedy bierzecie się ze te bliźniaki?
 
Hey Kochane


Nadrobiłam was.

Tak się dzisiaj źle czuję , że masakra. Słabo mi i mnie mdli.
Mam też doła strasznego.
Dobrze , że chociaż wy macie dobry dzień ;-)
Buziaki dla was.
 
dzień dobry wieczór :-)

wrócilismy od mojej mamy, byliśmy na obiadku :-p

ja też poproszę intrukcję....

Kajka pokaż te swoje rzęsy :tak:

Aniu a macie jakieś bliźniaki w rodzince czy myslisz,że zaraziłaś się od Kajaka ??? :-D

a ja dostaję okres :dry:
 
Byliśmy u rodziców i weekend zleciał.
Straszne wiatrzysko.
W sobotę zgrabiłam trochę liście wokół domu a dzisiaj jak zobaczyłam ogród to się załamałam bo liści tyle samo co było, szkoda tylko że z miejskich drzew przylatują do nas :angry:
Maja od wczoraj skarży się na ból brzucha i to przeważnie wieczorem. Nie wiem co mam jej dawać narazie pije tylko herbatę miętową. Nie wiem czy to po zjedzeniu czegoś czy wirus, ale innych objawów nie ma.
Biorę się za prasowanie bo nazbierałam kilka prań i już mi się w szafie nie mieści, ehhh nie lubię tego.
 
Dziewczynki przepraszam ze ostatnio przyichłam...nie wywalajcie mnie z waszego grona.
Mam ostatnio załamanie nerwowe, jak sie podniose to nadrobie-obiecuje
 
reklama
Kochane u nas dzisiaj 17 stopni :szok: oszalala ta pogoda...
a we wtrek juz tylko 3 i w nocy mroz....czekamy na tatusia i uciekamy na spacerek:)))

Aniu szal cial.....ale jak chcecie to by sie pragnienia spelnily:))))
Kajaczku, Zanplo, Madziu i Zapominjajko odpoczywac:))) ale Wam te suwaczki leca..ja mam tylko wroazenie ,ze moj stoi w miejscu...:dry:

Pyciol to w tym miesiacu dajesz:)))))
 
Do góry