reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Kaja renault okropne, nie podoba mi sie:no:

Zapominajko mój toleruje tylko i wyłącznie bmw. Co prawda służbowo jeździ skoda superb, ale wiadomo tu nie ma nic do gadania.

Żanplo
ehh ja też uwielbiam uszka z barszczem, ale jem je wyłącznie na świeta, ewentualnie wpraszam sie do rodziców, bo D nie znosi grzybów:eek:
 
okropne:-D?

to tak bardzo, bardzo, bardzo delikatnie powiedziane...:-D


w zyciu lenina sie na nie nie zgodze:-D


tez zjadlabym barszczyk..:sorry2:
 
Zapominajko 3 grudnia mam wizytę więc jeszcze sporo czasu.
Można kupić tylko nigdy nie wiem co tam wsadzają do środka :confused:, chyba jednak zaryzykuję haha
 
Hej:)

Ja na chwilę,jak zawsze ofkors.:-p

Trzeci maluszek będzie u nas na pewno.Myślę,że tak za 2 latka zaczniemy prace nad powiększaniem rodzinki;-)
A bliźniaka miał mój tato,więc jest możliwe;-)

Asiulka kurka współczuję podejscia Twojego męża.Mariusz nigdy nie żałował mi pieniędzy,choć sam nas juz długo utrzymuje,zawsze powtarza,ze to tak samo moje pieniądze.
 
Zapominajko 3 grudnia mam wizytę więc jeszcze sporo czasu.
Można kupić tylko nigdy nie wiem co tam wsadzają do środka :confused:, chyba jednak zaryzykuję haha

Nie otrujesz się na pewno :-D

Asiulka straszny jest ten twój czasem... Ja akurat od mojego wyrzutów o kasę nigdy nie usłyszałam i raczej wątpię, że usłyszę.
A BMW nigdy nie miałam. Nie wiem jak jest w miejscach poza Wielkopolską, ale u nas. Wszystkie bmwice mają seryjnie wymontowaną wajchę od kierunkowskazów :dry:
 
hej dziołszki

ale bym się zdrzemnęła :-D

a mi się mercedesy w ogóle nie podobają...chyba,że te najnowsze, ale nie wszystkie...to już wolę wolkswagena;-) bmw tez tak sobie....ale audi to jest to :) hahhaha
Kajusiu kochana dobrze,że wszystko u Was wporządeczku :tak:

Madziu te bombeczki są śliczne...zastanawiam się czy nie zrobić sobie takie na choinkę w tym roku...ja mam złoto czerwony komplet...ale podoba mi się bardzo komplet z fioletem jakimś...tylko kurcze dużo musiałabym ich machnąć na moją choinkę...chciałabym w sumie żywą ale zawsze się boję,że się bedzie sypać...jak to jest u Was ?

Kana, umówiona do lekarza |?;-)
 
Pyciolku ja w tym roku wymieniam czerwone na fioletowe....
czy dużo ich potrzeba??wszystko zalezy jak ubierasz choineczke...
a my co roku mamy żywą...
 
reklama
Do góry