reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Cześć, u mnie bez rewelacji niestety.
Iggy zaczął Nowy Rok gorączką, a już dzisiaj się rozhulał na całego, więc zamiast do przedszkola idziemy do lekarza :-(
Zaczyna mnie powoli termin pracy dyplomowej przeganiać i po prostu wszystko nie tak....

Madzienko miłych polteczek, no i oczywiście będę czekała na wieści z wizyty. Malutka już odwrócona jest?
 
reklama
Witamy i my:)

Mroznie, slonecznie i bolem gardla..... Mariczka pozostawila troszke slady swojego chorubska na rodzicach a co:p
Ale ona sama na szczescie czuje sie juz rewelacyjnie,.,.,broi, szaleje i jest glodna..wiec musi byc dobrze:)))

Poza tym moze zaliczymy dzisiaj jakis krotki spacerek z Mari...mysle,ze troszke swiezego powietrza dobrze jej zrobi, a nam na pewno:)

Czekam na zdjecia brzuchatek:)))) bez wyjatku Zapomnajko!!!!!!!
 
Kanus super że Mari wyzdrowiala, dla Ciebie tez zdroweczka....

ja oczekuje wielebnego...rany jak ja nie lubię tych wizyt i tego oczekiwania na nich....
 
Cześć dziewczyny:-)

Wpadłam dziś do mamy zrobić zakupy na allegro,bo juz na 13 stycznia będę tworzyć myszke Minnie dla mojej królewny:-) zobaczymy co to wyjdzie;-)

Zaglądam na fb z telefonu,ale forum z kom to porażka...Nie da rady nawet czytać.
Wybaczcie mi i bądźcie łaskawe;-)
Jak będę miała neta to obiecuję,ze będziecie miały mnie dość:tak:
Buziole
 
hej baby:-D

przepraszam za swoja nie3obacnosc ale nie wiem jak to jest ze czas ostratnio spierdzielał mi przez palce :cool:

do mam dzieci,które przechodziły szkarlatyne....jakie są objawy ?
 
reklama
Do góry