reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

aJ KOCHANE PLOTKI Z MAMA zaliczone....

niestety nic konkretnego sie z nich nie dowiedzialam....a najbardziej intersowal mnie jak juz przyjazd mojego brata tutaj....

Ale poza tym milo spedzilysmy czas, mama sie troszke wyzalila, tez ma jakies tam swoje problemy jak kazdy i ciesze sie,ze dzieli sie nimi ze mna....wiadomo ,ze kazdemu wygadanie sie przynosi troszke ulgi.....

Moj dziec ten brzuszkowy albo tak sie napina na jedna strone, albo brzuszek mi sie tak spina....jednostronnie;/
czekam z niecierpliwoscia do piatku i w koncu umowie sie na wizyte, bo czasem zaczynam sie martwic czy wszystko jest na pewno ok....czuje sie jak kobieta z 3 swiata..... jestem prawie w polowie cizy i zaliczylam jedna wizyte.... :(((

Vive ciesze sie,ze u Ciebie juz lepiej ze zdrowkiem.....chociaz i tak trzymam kciukasy za calkowite pozbycie sie "intruzów" :*
no i gratuluje królowo szos oby tak dalej:***

Zapominajko
no ja przez dwa dni nie wychodzilam z domu ,dzisiaj zaliczylam szybkie male zakupki....i moje przemyslenia to tak: pierwsze 10 minutek jest super świeże powietrze i jest ok.....kazda nastepna minuta to juz odpadajacy nos i odliczanie kroków do domu:p
 
reklama
Vive ja tez pomykam do pracy samochodem, powolutku do celu :-)
Dzisiaj jednak musiałam się przejść 20 minut żeby mnie kolega zgarnął po drodze. Trezba przyznać, że jest orzeźwiająco :-D
Kana u mnie też tak się napina na jeden bok, to chyba jest normalne, czasem to się robi taka duża górka.
U mnie piszczy tylko mikrofala, a reszta sprzetów się psuje więc czekam z niecierpliwością aż będę mogła kupić nowe, bo pralka już kilka razy dawała o sobie znać a zmywarki to jeszcze się nie dorobiłam.
Madzienko czekam na wieści.
 
Dzień dobry;

ja powiem wam, że w taką slizgawicę staram się nie jeździć. Mało to dla mnie komfortowe.

Madzienko &&&&&&
Kana zupełnie nie wiem, jak ci pomóc :-( i aż mi głupio...
 
Cześć dziewczyny:-)

Nie miałam jak do Was zajrzeć,bo nawet u brata był problem z netem...Dwa komputery jeden po drugim mu padły:szok:
Teraz ma już kolejny i daję Wam znać,że żyję;-)
 
witajcie mamusie:-)

KANUSIA, ja tez czuje sie kompletnie bezradna, nie wiem jak Ci pomoc:-(

ANIU, a co Wy robicie u brata? cos chyba przegapilam..

przymrozilo i tu na poludniu, ale slonce swieci , fiu, fiu..
a ja na 13.30 do lekarza
 
Ja nie mam wyjścia, muszę jeździć do przedszkola. Niestety u nas cały czas pada śnieg. Na ulicach błoto, na uliczkach koło przedszkola kopny śnieg. Ale jakoś daję radę.

Dziś u Jaśka przedstawienie dla Babci. Rola nauczona :-)

Madzieńka, Kajka &&&&&&&& :-)

Zanplo a Ty kiedy masz wizytę?
 
reklama
Do góry