reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Czesc Kochane. Ehhh ja tez juz chce wiosne, raz zeby zrzucic z siebie te wszystkie ubrania, ale przed wszystkim mam nadzieje, ze w koncu z nadejsciem wiosny skoncza sie te wszystkie chorobska.Przepraszam, ze smece Wam tak o tych chorobach, ale plakac mi sie chce przez to wszystko. Fifi znow chory:-( Od wczoraj wieczorem goraczka i znow obstawiam gardlo, bo jezyk bialy i gardlo czerwone. A przeciez teoretycznie nadal jest na antybiotyku, bo dostal taki, ktory bierze sie 3 dni, ale dziala przez 10. Dobrze chociaz, ze poza goraczka nie narzeka, ze cos go boli. Teraz tylko czekac az Zuzia zlapie infekcje. Ehhh u Zuzi poki co skonczyla sie seria antybiotykow to zaczela sie u Filipa:-(

Kankiya podjescie to najwazniejsza sprawa:tak: Bedzie dobrze;-)
Trzymam kciuki ze wszystkie cwiczace i dietujace. Ja zaczynam znikac bez diety i cwiczen i chyba trzeba jakies badania porobic, bo zaczynam wygladac po prostu zle.
 
reklama
Asiulka współczuję tych wstrętnych chorób...Najgorzej jak jest dwójka dzieci bo zaraz jedno d drugiego łapie...Ja po ostatnich chorobach też chętnie zabrałabym dzieci na badanie słuchu bo mięli zapalenie:baffled:
A Ty zrób koniecznie badania.Chociaż krew i tarczycę.
 
Aniu - ja też się szykuje na Chodakowską :-)

Moja siostra cioteczna chodzi do niej na treningi i jest zachwycona. I traktuję tą Ewkę jak guru :-D O czym bym z nią nie mówiła słyszę: "bo Ewa mówi, że ..." W ogóle ma odjazdy jakie to życie piękne. Bo z tym chudnięciem to u niej ciężko, ledwo żyje po 45min treningu wraca do domu i wpieprza normalny obiad a po tym tabliczkę czekolady. Też chciałam się do niej zapisać i Gośka załatwiła mi miejsce ale jak się dowiedziałam jaka kasa to zrezygnowałam :baffled: Miesięcznie 400zł za 12 treningów w miesiącu. Jak dla mnie to za dużo. Tym bardziej, że teraz mam na rok karnet open na siłkę Pure, mam w Promenadzie, 5 minut piechotką za 99zł. Mogę siedzieć od rana do wieczora :-) a płytę Chodakowskiej kupić za 25zł :-)
 
Myszqa :szok: To sie babka ceni.Przegięcie.Ty w Warszawie masz karnet na siłownię za 99 zł???:szok: To w mojej mieścince 160 zł:dry:
 
Asiulka nie wiem co powiedzieć. U was bez przerwy coś... Może musisz popytać i lekarza zmienić.
Zdrówka dla was!

Niezłe ceny u Chodakowskiej. Też bym wybrała płytę :tak:
 
Myszqa :szok: To sie babka ceni.Przegięcie.Ty w Warszawie masz karnet na siłownię za 99 zł???:szok: To w mojej mieścince 160 zł:dry:

To jest cena promocyjna. Otworzyli nowy lokal. Umowa na rok. Normalnie też przy rocznej umowie ceny są od 120 do 150 zł w zależności od miejsca. W Złotych Tarasach 150zł, a u mnie w Promenadzie 120zł.
 
Tak się zastanawiam o kim Wy mówicie bo ja pierwszy raz słyszę takie nazwisko :-D, ale może dlatego, że nigdy nie interesowałam się takimi ćwiczeniami, aż z ciekawości sprawdzę kto to haha

Zapominajko wstępnie wybralismy i chyba już tak zostanie- będzie Weronika.
Ja tez myślałam, ze Ty od początku na zwolnieniu :baffled:

Mam pytanko.
Czy któraś z Was miała w ciąży albo ma ból pośladków?
Dziwne to ale najgorzej jest jak leżę i musze wstać, albo przekręcam się w trakcie spania, w trakcie dnia trochę zanika.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zanplo :ninja2: tam się opowiedziałam :-D

weronika fajnie.
Tylko my tacy niezdecydowani.
Bólu posladków nie mam, chyba, że za długo siedzę.

Madzienko &&&&&& Widzę, że cała w obawie jesteś.
 
Do góry