reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Hey

A my dzisiaj byliśmy u lekarza bo Oliwia miała wysoką gorączkę i ten kaszel brzydki.
Diagnoza zapalenie oskrzeli - drugi raz w życiu antybiotyk...
 
Hej:)

U nas to zwykłe przeziębienie trwało 3 tygodnie...Aż w końcu dostali antybiotyki żeby sie wyleczyć.Na razie jest lepiej.
Za to Mariusz załatwiony na maksa.Zapalenie płuc i zatoki...

Przepraszam Was,że nie zaglądam,ale u rodziców nie bywam,więc jestem bez neta.
Poza tym jakoś weny brak...
 
Pyciolku tak jak napisała Kana, będzie dziewczynka. Zaszalałam, kupiłam wózek i tym sposobem największy wydatek mam z głowy.
Dzisiaj wybieram się w odwiedziny do koleżanki z dzidziusiem.
Kankiya, a masz w ogóle zamiar myć okna??? bo ja chyba zostawiam to na lepszą pogodę.
Trzeba pomysleć nad listą zakupów świątecznych, a jakos brak mi weny. Ale już marzę o faszerowanych jajkach.
 
reklama
Zapominajko czuję się dobrze...tylko popołudniami łamie mnie spanie...a przed 22 to już raczej śpię...;-)
dzisiaj byłam robić badania.
wizytę mam za tydzień w czwartek...jeszcze troszeczkę...
Zdrówka !!!!!

Zapo chwal się wózkiem...:-)
 
Do góry