reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Dzień dobry;

ja dzisiaj wykorzystałam zimowy kombinezon :baffled: Matyldy. Do południa temperatura osiągnęła zabójcze 6 stopni :no:

Gdzie jest słońce...
 
reklama
Zapominajka a jednak przydał sie...
u nas bez rewelacji ale na termometrze 18 stopni..słoneczka jednak brak....
pokaż nam swoje cudo....na pewno już zmieniła się
 
Hejka kochane:)

A nas mało na forum, ponieważ mamy 20 stopni i słoneczko, wiec korzystamy z Parku i placyku ile sie da:) i ma tak byc do polowy przyszłego tyg, więc jestem szczęśliwa:)))) Jeszcze wczoraj był z nami tatuś, bo przyjechał szybciej z pracy, to w ogóle dzień szybciutko zleciał:)

Ogolnie czuje sie dobrze, tylko mam problemy z zasypianiem i wysypianiem się....niby ten brzuszek nie jest jakiś wielki, ale jakoś ciężko znaleźć dogodną pozycje...
w ten weekend lub po nim, zacznę chyba powoli prać te najmniejsze ciuszki, zresztą popiorę wszystkie...teraz jak jest tak pięknie to raz dwa by wyschły na świeżym powietrzu:))))

Kochane mamuśki czy ktoś może mi polecić jakiś laktator? Myślałam o AVENT ,bo buteleczki też mam z niego....ale ja wcześniej miałam z NUK i tak szczerze byłam średnio zadowolona....'/

Zanplo ciesze się ,ze już jesteście w domku kochane:*** uważaj na siebie:***

Zapominajko no ja tez czekam na nowe fotencje Matyldy:))))

Madziu ,a Lenka to mała kopia Ciebie:))) ślicznotka;)

Kajaczku
jak tam u Was? Wszystko dobrze????

Vive Tobie to dobrze:)))) ale bym sobie pokręciła pupolem na jakiejś imprezce....:zawstydzona/y::-p

Aniu torty przepiękne:)))
 
O matko vive ty znowu się dziś bawisz ale ci dobrze !! Nie wiesz jak bardzo bym chciała wyjsc ale nadal zakatarzona jestem., głowa mnie boli a dziś musiałam iść do pracy :(teraz leze pod kocem z gorącą herbata i się leczę:(ale poczekaj jak stanę na nogi !!!;)
 
Ha Matylda aktualnie mało fotogeniczna, bo ją trądzik niemowlęcy dopadł.
Ale obiecuję, że w najbliższych dniach wstawię jakieś fotki.

Kana nawet nie wiesz jak jak ci tego słonka zazdroszczę. U nas cały dzień zimno, a teraz na wieczór kropić zaczęło i tempertura 18 stopni. Oszaleję z tą pogodą.

A jeśli chodzi o laktator to ja mam ręczny Tommee Tippee i jest ok, choć nie mam porównania z żadnym innym. Kumpela która ma mówi, że on średni. Elektryczne Madeli dziewczyny bardzo chwalą, ale w Pl strasznie drogi jest.
 
Kanuś ja mam ręczny Tomme Tippee i uważałam że jest ok do momentu spróbowania elektrycznego Medeli to jest dopiero luksus...jak dla mnie wart wydanych pieniędzy:tak::tak:

Zapominajka to czekamy na foteczke Matyldzi....niech trądzik szybko znika...
u nas póki co obyło się bez problemów skórnych...

Tygrys zdróweczka...


rany jutro mam komunię - jak mi się nie chce iść!!!!!
 
Hej kochane. U nas pada pod wieczora. Dzisiaj zaczyna się festynu trwa aż do niedzieli. Jakbym bdb wiedziała kupiłabym kalosze :p. zapominajko, madziu ale macie ślicznotki.
Kaja co u was ? Rosną ci te bliźniaki w oczach ;-)
Alex obudził się z katarem i chrypka.
Ostatnio byłam u endokrynologa. Mam niedoczynność tarczycy i jestem na lekach. któraś to przerabia ?
 
Cześć babeczki;

Pyciolek chyba Marzycielka jakieś leki bierze.

U mnie też pogoda do niczego. Zimno, wiele, słonka nie widać. Barowo...
 
reklama
Do góry