reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Pyciolek Janek jest zapisany do przedszkoli, bo u nas są dyżury, przedszkola mają 2 tygodniowe dyżury. Janek jest na sześć tygodni zapisany, co oczywiście nie znaczy ze musi chodzić, zależny od pogody. Jak będzie ładna a ja będę wolniejsza to pojadę z nim nad wodę do siostry a nie do przedszkola. Ostatnie dwa tygodnie sierpnia ma wolne i jedziemy do mojej mamy, ze względu na banachówkę nie jedziemy w tym roku na wakacje więc pojedziemy do mamy. Jasiek ma obiecane, że na podwórku rozstawimy namiot i będziemy w nim spać :-)
 
reklama
Pyciol ja kawę chętnie przyjmę.
Iggy przez wakacja nie będzie do przedszkola chodził, zresztą w tym roku szkolnym tyle chorował, że mało co z tego przedszkola skorzystał.

Pyciol kupiliście działkę?
 
Zapo, nie kupiliśmy...przez ostatnie przygody nawet o tym nie myślałam...może jak się uspokoi , i ja się uspokoję to zaczniemy mysleć...ale jakoś mi się odechciało...
 
Witajcie:-) U nas dziś jakoś dziwnie duszno i słońca prawie nie ma no ale ważne że już nie pada;-):-D
Natka w tym tygodniu ze mną w domu siedzi, jeszcze kończymy antybiotyk i trochę pokasłuje ale już jest o niebo lepiej niż do niedzieli:tak::tak: Za nami weekend pod znakiem podejmowania chyba najtrudniejszej decyzji i załatwiania:nerd:

Myszqo że wejście w trzydziestkę tak miło przebiegło;-):tak:

Zanplo u nas też mnóstwo tego gryzącego dziadostwa:angry: na szczęście bransoletki polecane przez Madzienkę działają:tak::tak:

Zapominajko zdrówka:tak:

Pyciolku Natka będzie chodzić do 15 lipca bo tylko tyle będzie czynne przedszkole, a od września już do zerówki.
A jak Ty się czujesz kochana?

Madzienko spóźnione ale najszczersze życzenia z okazji rocznicy ślubu:tak::tak::tak:
 
CZEŚĆ DZIEWCZYNKI:)

Przepraszam Was bardzo ale my ciągle bez neta...
na tel mam tylko fb włączonego ze względu na torty głównie.
zamówienia troche mi ruszyły i nie bardzo mam czas na cokolwiek.
ostatnio nawet bałaganu na chacie ogarną nie moge bo nie mam kiedy:baffled:

Całuję Was mocno:*
 
CZesc Kochane. U nas upal niesamowity, czuje jakbym w Afryce mieszkala, a nie w Polsce. Z zimnego od razu zrobilo sie mega goraco i chyba ciezko sie przyzwyczaic. A ja w poniedzialek w koncu sie zmotywowalam i zabralam za mycie okien, ale wymylam tylko te z polnocnej strony, a teraz jest taki ukrop, ze nie dam rady reszty umyc i to jeszcze tych od poludnia:sorry:

Myszqo teraz to juz jestes rasowa 30-tka;-)

Zapominajko zdrowka:tak:
Pyciolku kciuki za wizyte:tak: Filip przez lipiec raczej do przedszkola bedzie chodzil, ale on i tak chodzi tylko na 5 bezplatnych godzin, wiec nic nas to nie kosztuje, poza wyzwieniem oczywiscie. A w sierpniu przedszkole nieczynne.

Aniu super, ze interesik sie kreci:tak: A co w czasie tych swoich wypiekow robisz z dzieciakami?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry