reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Jezuuu Lux co to za przyjaciółka? ???? Zresztą co to kogo obchodzi. W Polsce jest takie prawo,że od pierwszego dnia ciazy można iść na zwolnienie! Ja nie rozumiem takich komentarzy, żal komuś dupe ściska czy co???? Kobieto,ja po tym co o Tobie czytam i Twoich sytuacjach to i tak Ci się dziwię, że jeszcze chce Ci się pracować! Weź olej głupie pipy co swojego życia nie mają i żyją twoim!

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
juz mi sie nie chce wiesz? odliczam dni do l4, przyjaciolka przeprosila, ale zal pozostal
 
reklama
Zobacz załącznik 767012

Moj wczorajszy Wypiek!
Kuzwa nawet nie wiedzialam ze jestem taka zajebista w ciastach.
Nie bede skromna ale jest przepyszne.
Nawet moj Jarek mowi " ty niuńka lepsze niz moja mama robi" a wierzcie ci moja tesciowa ciasta robi boskie.



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Mniam, ale kusisz pysznościami.

i jeszcze przyjaciolka mi dowalila, ze jej kolezanka robila do konca 8 miesiaca i nic jej nie bylo a mi sie zachciewa l4, nie wytrzymalam, napisalam co mysle, najwyzej strace przyjaciolke, w pipie to mam!!!! kuzwa zero szacunku
Co za przyjaciółka. Każdy pracuje na tyle na ile czuje się na siłach i nic nikomu do tego.
 
Pora abyśmy się cieszyły naszym stanem na maksa. Do grudnia szybko zleci. Ja uwielbiam patrzeć jak mi się brzusio rusza. I nikt nam nie ma prawa odebrać tych wyjątkowych chwil ani nakazywać jak je mamy spędzić, a tym bardziej ich zatruwać swoimi humorami.

święte słowa!!
zobaczcie jak nam już mało zleciało, a czas leci coraz szybciej:)
także niech se ludzie gadają farmazony,a my się cieszmy swoimi dzieciaczkami:)

ja wczoraj też nagrałam swojego Malucha jak mnie kopał,chciałam mężowi wysłac filmik,ale za długo kręciłam i nie przejdzie, ale młody tak szalał,że aż mnie w pewnym momencie bolał brzuch:)

ja jutro chyba się wybiorę na test glukozy. ciekawe czy mi podejdzie czy nie
 
święte słowa!!
zobaczcie jak nam już mało zleciało, a czas leci coraz szybciej:)
także niech se ludzie gadają farmazony,a my się cieszmy swoimi dzieciaczkami:)

ja wczoraj też nagrałam swojego Malucha jak mnie kopał,chciałam mężowi wysłac filmik,ale za długo kręciłam i nie przejdzie, ale młody tak szalał,że aż mnie w pewnym momencie bolał brzuch:)

ja jutro chyba się wybiorę na test glukozy. ciekawe czy mi podejdzie czy nie[/QUOTE
⏰


Mój maluch też wczoraj szalał aż mi brzuch falował:-) a mnie coś dzisiaj brzuch bolał i krew mi z nosa leciała :/
 
reklama
Mnie 2gi dzien meczy zgaga!!!!! Nosz jak piecze I sie cofa w przelyku oszalec idzie. Chyba jutro podskocze do apki po tabsy.
Rennie lub Gaviscon :)

cb7wugpju04jz4q8.png
 
Do góry